حضور دنزل واشینگتن در فیلم Gladiator 2

۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۷

فیلم Gladiator 2 با بازیگران تراز اول خود به یکی از آثار مورد انتظار سینمای هالیوود بدل گشته است.

ذیدلی اسکات، کارگردان پرآوازه سینمای هالیوود در سال ۲۰۰۰ با همکاری راسل کرو دست به خلق فیلمی جذاب و فراموش نشدنی تحت عنوان Gladiator (گلادیاتور) زد که نه تنها در فصل جوایز بسیار خوش درخشید، بلکه فروشی قابل توجه را نیز تجربه نمود و به یکی از آثار ماندگار ژانر تاریخی سینما بدل گشت که هنوز هم از طرفداران بسیاری در سراسر جهان بهره می‌برد.

در حالی که طی یک دهه گذشته ریدلی اسکات بارها نسبت به ساخت دنباله آن ابراز علاقه کرده بود اما طی یک سال گذشته سرانجام شاهد آغاز پروسه تولید آن بوده‌ایم که تاکنون نام‌های شناخته شده و قابل توجهی را به خود جذب کرده است.

از پل مسکال گرفته که ایفای نقش شخصیت اصلی این دنباله را بر عهده داشته و دوران بزرگسالی لوسیوس وروس را به تصویر می‌کشد تا بازیگر نامزد جایزه اسکار، بری کیوگن که به تازگی به جمع بازیگران این دنباله ملحق شده و قرار است تا شخصیت شرور این فیلم یعنی پوبلیوس سپتیمیوس گتا را به تصویر بکشد.

حال نیز طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده، دنزل واشینگتن در حال طی کردن آخرین مراحل مذاکره برای پیوستن به فیلم Gladiator 2 می‌باشد که نقشی بسیار خاص توسط ریدلی اسکات برای وی در نظر گرفته شده است. نقشی که هنوز اطلاعاتی از آن در دسترس قرار نگرفته است.

با توجه به پایان‌بندی فیلم نخست، طرفداران بسیار کنجکاو هستند تا ببینند که ریدلی اسکات چه برنامه‌ای برای دنباله آن در نظر داشته و چه روایت و وقایعی را به تصویر می‌کشد. مسئله‌ای که با توجه به میزان موفقیت ساخته سال ۲۰۰۰ وی، انتظارات را بسیار افزایش داده است.

فیلم Gladiator 2 برای اکران در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۲۴ (۲ آذر ۱۴۰۳) در نظر گرفته شده است.

منبع: کولایدر

لژیونParsatigermeysambSelinDark.Elden-LordDARKSIREN

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید