مرگ شوکه‌کننده لنس ردیک، بازیگر و صداپیشه محبوب هالیوود

۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰

لنس ردیک که با صدای جادوانه خود به شهرت بسیاری دست پیدا کرده بود، در سن ۶۰ سالگی دار فانی را وداع گفته است.

لنس ردیک یکی از هنرمندان مشهور و دوست‌داشتنی هالیوود می‌باشد که حضور گسترده‌ای در مدیوم‌های مختلف داشته است. از مجموعه بازی‌های Destiny (دستینی) و Horizon (هورایزن) گرفته تا آثاری همچون John Wick (جان ویک) و Wire (وایر) شاهد حضور فراموش نشدنی این بازیگر و صداپیشه توانمند ۶۰ ساله آمریکایی بوده‌ایم.

حال در خبری شوکه‌کننده شاهد هستیم که پیکر بی‌جان وی، صبح روز جمعه در استودیو محل زندگی‌اش یافت شده است. در حالی که شیوه مرگ او همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد اما گزارشات ادعا دارند که او به مرگ طبیعی از دنیا رفته است.

ویژگی متمایز کننده لنس ردیک با باقی هم‌تایانش، صدای جادویی و فراموش نشدنی وی می‌باشد که سبب شده بود تا لحظاتی ناب و جذاب را برای مخاطبین در مدیوم‌های مختلف سرگرمی به ارمغان بیاورد. هنرمندی که با فیلم Great Expectations (آرزوهای بزرگ) در سال ۱۹۹۸ وارد عرصه بازیگری شد و طی چند دهه حضور خود، آثاری مخاطب‌پسند و تحسین شده را بر جای گذاشت.

طرفداران این بازیگر فقید سینما می‌توانند هفته دیگر شاهد اکران فیلم John Wick: Chapter 4 باشند که لنس ردیک همچنان به ایفای نقش جذاب خود پرداخته است.

منبع: کولایدر

The.Last.DragonnobodyOld_axeAMIR WAZOWSKImh.pX_Wolverine_XO2🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉tigerred-eyed Banished Knightمحمدامین حیدریLove GamejokerAli_pxo0ashil0oMincraftgod of warEzio Auditore da FirenzemeysambRoyalknightmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید