بازی Redfall از فناوری DLSS 3 و ری تریسینگ پشتیبانی می‌کند

۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۲

بنا بر اطلاعات خرده‌فروشی بریتانیایی Punch Technology، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Redfall از فناوری‌های DLSS 3 و ری تریسینگ پشتیبانی خواهد کرد.

استودیوی آرکین (Arkane) و شرکت بتسدا سافتورکز (Bethesda Softworks) برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی با شرکت انویدیا (Nvidia) همکاری کامل دارند. سازندگان هنوز این خبر را تأیید نکرده‌اند، اما خرده‌فروشی یادشده صفحه‌ای از وبسایت خود را به باندل مخصوص این عنوان اختصاص داده و توضیحاتی را در این باره منتشر کرده‌اند.

خرید کارت‌های گرافیک Geforce RTX 4090، ۴۰۸۰ یا ۴۰۷۰Ti، رایانه‌ای شخصی با این کارت‌های گرافیک یا لپتاپی که دارای یکی از دو کارت گرافیک RTX 4090 یا ۴۰۸۰، به مدتی محدود با دریافت رایگان نسخه‌ی Bite Back Edition بازی Redfall همراه می‌شود. گفتنی است که این نسخه از بازی گران‌قیمت‌ترین آن است و ۹۹.۹۹ یورو یا دلار (معادل ۸۳.۹۹ پوند) بها دارد.

عنوان Redfall Bite Back Edition شامل موارد زیر است:

  • بازی اصلی
  • هیرو پس (Hero Pass) و دو قهرمان جدید
  • پوسته‌ی Laser Beam برای اسلحه
  • خنجر تاکتیکال برای اتصال به اسلحه
  • پوشش Northern Expedition Devinder
  • پوشش Eyes in the Dark Jacob
  • پوشش War Clothes Layla
  • پوشش Engineer Volunteer Remi

پیش‌خرید تمامی نسخه‌های بازی نیز شامل بسته‌ی Vampire Hunter می‌شود که شاتگان Unrivaled Grim Tide سطح دو، پوسته‌ی اسلحه‌ی Polar Vortex و یک Blood Ravager Stake برای اتصال به اسلحه را در اختیار خریداران می‌گذارد.

شایان ذکر است که امتیازات یادشده به احتمال زیاد تنها برخی از خرده‌فروشی‌ها نظیر Punch Technology را در بر می‌گیرد. این صفحه همچنین تأیید می‌کند که فناوری‌های Nvidia DLSS 3 و ۲، ری تریسینگ و Reflex در بازی وجود دارند. البته، هنوز مشخص نیست که کدام عناصر بصری بازی ری تریس خواهند شد. برای مثال، ساخته‌ی پیشین این استودیو یعنی Deathloop برای سایه‌ی ناشی از نور خورشید و ambient occlusion از این فناوری بهره می‌برد.

بازی Redfall در تاریخ ۲ مه ۲۰۲۳ (۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲) برای رایانه‌های شخصی و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر می‌شود. قابلیت کراس پلی نیز در دسترس خواهد بود. ابتدا قرار بود که این بازی در تابستان ۲۰۲۲ منتشر شود، اما سپس تا نیمه‌ی نخست ۲۰۲۳ به تعویق افتاد.

DARKSIRENnobodyall time play gameامیر حسینDenuvo HaterپدروپاسکالBaBa WossFernandoSelinOrinموز سخنگوشرکfarshadxmeysambAshen undead the bearerJohnny joestarMIRAS

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید