بازی Assassin’s Creed Red دو شخصیت سامورایی و شینوبی دارد

۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۸
Assassin’s Creed codename Red

طبق جدیدترین گزارش منتشر شده، بازی نقش‌آفرینی و بزرگ بعدی سری Assassin’s Creed با نام رمزی Red که در ژاپن قرار دارد، دارای دو شخصیت سامورایی و شینوبی خواهد بود.

جزئیات رسمی که تاکنون از بازی Assassin’s Creed Codename Red منتشر شده، بسیار اندک است. یوبیسافت (Ubisoft) در گذشته تایید کرد که داستان این عنوان جدید در ژاپن فئودال روایت می‌شود و توسعه‌ی آن به دست تیم یوبیسافت کبک (Ubisoft Quebec) است. با این اوصاف، به تازگی رسانه‌ی اینسایدر گیمینگ (Insider Gaming) جزئیات جدیدی از این بازی در حال توسعه را فاش کرده که به نظر می‌رسد برای طرفداران سبک مخفی‌کاری بسیار خوشایند باشند.

اینسایدر گیمینگ قبلا در ماه فوریه گزارش داده بود که پروژه‌ی Assassin’s Creed Codename Red در حال حاضر وضعیت خوبی از نظر تولید دارد و دارای دو شخصیت قابل کنترل خواهد بود. حال جزئیات فاش شده‌ی جدید نشان می‌دهند که هر دو شخصیت نمادین ژاپن فئودال یعنی سامورایی و شینوبی در این بازی حضور خواهند داشت. جزئیات بیشتر در مورد نحوه تاثیر این شخصیت‌ها در گیم‌پلی بازی وجود ندارد اما به نظر می‌رسد در تیزر معرفی آن، شخصیت سامورایی زن بازی مشاهده شده است. همچنین احتمالا شخصیت دیگر یک پناهنده‌ی آفریقایی‌تبار باشد که ابتدا تبدیل به یک شینوبی شده و سپس وارد فرقه‌ی قاتلین می‌شود.

یکی دیگر از جزئیات هیجان‌انگیزتری که اینسایدر گیمینگ فاش کرد، بر تمرکز بالای گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Codename Red روی مخفی‌کاری اشاره دارد. ظاهرا شعبه‌ی کبک یوبیسافت تصمیم گرفته است که یک رویکرد مشابه فرانچایزهای Splinter Cell یا Hitman را برای این پروژه در پیش بگیرد و احتمالا در آن المان‌های مختلف قتل مخفیانه مانند پنهان کردن اجساد، مخفی شدن در چمن‌های بلند، خاموش کردن چراغ‌ها برای جلوگیری از دیده شدن سایه و موارد دیگر دیده شوند.

هنوز مشخص نیست که بازی Assassin’s Creed Codename Red چه زمانی به طور کامل معرفی خواهد شد و تنها می‌دانیم برای عرضه در پاییز ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است. با این حال اینسایدر گیمینگ ادعا دارد که تمرکز اصلی یوبیسافت در رویداد E3 آینده روی اولین نمایش از گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Mirage و معرفی نسخه‌ی واقعیت-مجازی این سری به نام Assassin’s Creed Nexus خواهد بود.

The.Last.DragonDanteDARKSIRENمحمدامین حیدریBatman Arkham knightBluevafadarAmirAbbas KabyryCorvoامیرStar LordParhamfoolbutseekerامینPorfosorred-eyed Banished KnightmatinesfSaladin_The_WiseErfmedAmirtk07more

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید