نقدها و نمرات Resident Evil 4 Remake منتشر شدند

محمد حسین کریمی
۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - 10:47

به عرضۀ بازی Resident Evil 4 Remake بسیار نزدیک هستیم و به همین دلیل، نقدها و نمرات این عنوان مورد انتظار از سوی وبسایت‌های معتبر منتشر شده‌اند.

در ادامه خلاصه‌ای از نقد و بررسی سایر وبسایت‌های گیمینگ را مطالعه می‌کنید:

IGN 10/10

ریمیک Resident Evil 4 جذاب‌ترین و خیره‌کننده‌ترین ماجراجویی بازیابی و روتوش شده از این فرنچایز محسوب می‌شود که به نهایت پتانسیل خود رسیده است.

VGC 10/10

Resident Evil 4 بازیابی‌ای محتاطانه از یکی از بهترین عناوین اکشن تاریخ است. هستۀ اصلی که بازی اورجینال را درگیرکننده و جذاب می‌سازد، ثابت باقی مانده و به ما نشان می‌دهد که یک بازسازی و عرضۀ دوباره چه بخش‌هایی را باید ریمستر و چه نقاطی را باید ریمیک کند.

Gamespot 10/10

این بازی سقف استانداردهای یک ریمیک خوب را بالاتر می‌برد و میراث بر جای مانده از Resident Evil 4 که یک تجربۀ انقلابی و یکی از بهترین بازی‌های تاریخ گیمینگ است را حفظ می‌کند.

GamesRadar 9/10

کپکام یک ریمیک فوق‌العاده از اثری کلاسیک ارائه داده است، عنوانی که تمامی ویژگی‌های منحصر به فرد بازی اورجینال را در خود حفظ می‌کند. Resident Evil 4 Remake پر از صحنه‌های اکشن و لحظاتی است که به مانند گذشته هیجان‌انگیز هستند.

GAMINGbible 8/10

پس از یک دور ۱۶ ساعته روی درجۀ سختی استاندارد و یک دور +New Game روی سطح هاردکور، می‌توانم بگویم که خوشبختانه Resident Evil 4 نیاز به این ریمیک و بازسازی دوباره داشت. طراحی صدا و خروجی بصری فوق‌العاده است. طراحی شخصیت‌ها تازه بوده و در عین حال دلربایی گذشته را حفظ می‌کند. خیره‌کننده‌تر از همه چیز، اگرچه بازی ۲۰۲۳ را با توجه به خاطرات گذشتۀ خود تجربه می‌کنید، همچنان می‌تواند شما را مجازات کند و در عین حال جذاب نیز باشد.

Siliconera 7/10

در تلاش برای این که Resident Evil 4 مدرن‌سازی شود، متاسفانه سازنده فراموش کرده است که چه چیزی این بازی را به یک تجربۀ عالی بدل ساخته بود.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
میانگین نمرات بازی در وبسایت اوپن‌کریتیک

Resident Evil 4 Remake در تاریخ ۴ فروردین ۱۴۰۲ (۲۴ مارس ۲۰۲۳) برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC عرضه می‌شود. همچنین کپکام پس از عرضه بازی، بسته الحاقی The Mercenaries و حالت VR را به این عنوان اضافه خواهد کرد.

WalleR Man (خوشحالم بخاطر GTA VI)ÆMIRIÆLIthe one above allParhamDota2Behzad zargaryA SlashThunderDoomOld_axeX_Wolverine_XKianEnzeBehzaadDARKSIRENAlborzSilversono0ashil0oDanialRanjbarzadehABDVDArminPARASITE EVE 2more

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید