آپدیت نسل بعدی Far Cry 5 منتشر شد + امکان دریافت رایگان بازی در پایان هفته

۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۱

پنج سال پس از انتشار Far Cry 5، به‌روزرسانی نسل بعدی این بازی هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس در دسترس قرار دارد.

در حالی که شرکت یوبیسافت (Ubisoft) روز گذشته از انتشار آپدیت نسل بعدی Far Cry 5 خبر داده بود، ساعاتی پیش جزئیات این به‌روزرسانی نیز منتشر و مشخص شد که دارندگان کنسول‌های نسل نهمی می‌توانند این بازی و سه بسته‌ی الحاقی آن را با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه تجربه کنند.

در این میان، کاربران ایکس باکس سری ایکس بهترین نسخه از Far Cry 5 را در اختیار خواهند داشت و می‌توانند آن را با رزولوشن ۲۱۶۰×۳۸۴۰ بازی کنند در حالی که نسخه‌ی ایکس باکس سری اس این عنوان در رزولوشن ۱۰۸۰×۱۹۲۰ اجرا می‌شود. دارندگان کنسول پلی استیشن ۵ نیز قادر به تجربه‌ی این بازی با رزولوشون ۱۶۲۰×۲۸۸۰ خواهند بود.

اگر صاحب کنسول‌های نسل نهمی هستید اما Far Cry 5 را در کتابخانه‌ی خود ندارید، خبر خوب اینکه به مناسبت پنجمین سالروز انتشار این بازی می‌توانید از تاریخ ۳ الی ۷ فروردین ۱۴۰۲ (۲۳ الی ۲۷ مارس ۲۰۲۳) آن را به‌صورت رایگان دریافت کنید. لازم به‌ذکر است پس از این تاریخ نیز تا روز ۱۵ فروردین (۴ آوریل)، این بازی در فروشگاه یوبیسافت با تخفیف همراه خواهد بود و در پلتفرم استیم نیز تخفیف ۸۵ درصدی روی آن اعمال خواهد شد.

در ادامه، می‌توانید تریلر به‌روزرسانی نسل بعدی Far Cry 5 را مشاهده و دانلود کنید:

ArcixAlborzDanialRanjbarzadehDaniyal BleszinskiConfuciusParhamAmirchAHCred-eyed Banished KnightmeysambLeon S. KennedyTop G ( تازه رها شده از بند )mamsi

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید