ویدیو: بازی Diablo 4 از فناوری DLSS 3 پشتیبانی می‌کند

۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۷

شرکت انویدیا (Nvidia) و بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) با انتشار تریلری، پشتیبانی بازی Diablo 4 از فناوری DLSS 3 را تأیید کردند.

پس از عناوینی چون Cyberpunk 2077 و Witchfire، ساخته‌ی اخیر بلیزارد نیز از این فناوری پشتیبانی می‌کند. شرکت انویدیا تریلری را منتشر کرده است که این خبر را رسماً اعلام می‌‌کند، اما به کار گیری آن را در عمل به نمایش نمی‌گذارد.

تریلر منتشرشده در ادامه قابل مشاهده است:

دارندگان کارت‌های گرافیک Geforce RTX سری ۴۰ همزمان با عرضه‌ی بازی به این فناوری دسترسی دارند، اما بازیکنان بتای عمومی بازی این فناوری را تجربه نخواهند کرد. انتظار می‌رود که ویدیویی از این فناوری در گیمپلی Diablo 4 پیش از عرضه‌ی بازی منتشر شود.

بازی Diablo 4 در تاریخ ۶ ژوئن ۲۰۲۳ (۱۶ خرداد ۱۴۰۲) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. سازندگان پیش‌تر تأیید کرده بودند که ری تریسینگ پس از انتشار بازی به آن افزوده خواهد شد. بتای عمومی نیز از تاریخ ۱۷ تا ۱۹ مارس ۲۰۲۳ (۲۸ اسفند ۱۴۰۱) برای پیش‌خریدکنندگان و از تاریخ ۲۴ تا ۲۶ مارس (۴ تا ۶ فروردین ۱۴۰۲) برای سایر افراد در جریان خواهد بود.

red-eyed Banished Knightققنوس آسمانDenuvo Hater...Eternal...هادی صفاییamir_hasanpoormeysambsoosmarfarshadxAshen undead the bearerامیر حسینSelinFernando

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید