جنا اورتگا چندین بار بازی در سریال Wednesday را رد کرده بود

۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۲
جنا اورتگا - سریال Wednesday

جنا اورتگا اظهار داشته که او چندین مرتبه پیشنهاد ایفای نقش اصلی سریال Wednesday را رد کرده است.

سریال ونزدی (Wednesday) به هنگام پخش اولین فصل خودش در سرویس آنلاین نتفلیکس توانست به سرعت به محبوبیت دست پیدا کند و توجه بیننده‌های بسیار زیادی را به سمت خودش بکشاند. یکی از دلایل موفقیت این اثر نیز نقش‌آفرینی درخشان و برجسته جنا اورتگا در نقش اصلی بوده است.

با این حال، جنا اورتگا در جدیدترین مصاحبه خودش آشکار کرده که او چندین مرتبه پیشنهاد ایفای نقش اصلی سریال «ونزدی» را رد کرده تا اینکه در نهایت این نقش را قبول کرده است. در حقیقت، جنا اورتگا دوست داشته قبل از اینکه بار دیگر پا در عرصه سریال بگذارد، نقش‌های بیشتری را در دنیای سینما ایفا کند، با این حال، حضور او در سریال «ونزدی» به طور قابل‌توجهی حرفه بازیگری وی را ارتقاء داد.

جنا اورتگا در همین راستا نیز اظهار داشته:

وقتی ایمیل پیشنهاد نقش را دریافت کردم، آن را نپذیرفتم. من نقش‌های بسیار زیادی در دنیای سریال بازی کردم و دوست داشتم بیشتر در فیلم‌ها نقش‌آفرینی کنم.

وقتی بازیگری را شروع کردم، تقریبا هیچ کس به من باور نداشت و من باید خودم را ثابت می‌کردم. تنها سه یا چهار سال اخیر بوده که توانستم رشد قابل توجهی داشته باشم.

می‌ترسیدم که پذیرفتن نقشی دیگر در دنیای سریال، جلوی پیشرفت من را بگیرد و نگذارد تا نقش‌های جذاب و بهتر را در دنیای سینما ایفا کنم.

تنها دلیلی که باعث شد این نقش را بپذیرم، حضور تیم برتون در این پروژه بود. البته حتی با حضور او نیز قبل از اینکه نقش را بپذیرم، چندین مرتبه آن را رد کردم.

به دنبال موفقیت فصل اول سریال «ونزدی»، سرویس آنلاین نتفلیکس این سریال محبوب را برای فصل دوم تمدید کرده است. اما قبل از آن، جنا اورتگا اخیرا در فیلم سینمایی جیغ ۶ (Scream VI) نقش‌آفرینی کرده، فیلمی که در حال حاضر روی پرده سینماها قرار دارد.

منبع: کولایدر

EvilStar LordboniwzkامینDARKSIRENMincraftNima Shamsred-eyed Banished Knightعلی غروبیsefirot2011alimeysambRoyalknightThe.Last.DragonAlirezaشادمن 3Kratossaeed Kh

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید