نقدها و نمرات فیلم John Wick: Chapter 4

۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰
فیلم John Wick: Chapter 4

منتقدان نظرات خوبی نسبت به فیلم John Wick: Chapter 4 داشتند و نمرات نسبتا خوبی به آن داده‌اند.

فیلم جان ویک ۴ (John Wick: Chapter 4) اثری تازه از این فرنچایز اکشن و مهیج به شمار می‌رود که بار دیگر داستان ماجراجویی‌های جان ویک با بازی کیانو ریوز و مبارزه او با دشمنان مختلف را به تصویر می‌کشد.

سکان کارگردانی این فیلم را چاد استاهلسکی در دست دارد و از جمله دیگر بازیگران این اثر نیز می‌توان به ایان مک‌شین، لارنس فیشبرن، دانی ین، اسکات ادکینز و تعدادی دیگر اشاره کرد. حالا نیز نقدهای منتقدان درباره فیلم «جان ویک ۴» منتشر شده است.

در وب سایت راتن تومیتوز تاکنون ۷۴ نقد برای فیلم «جان ویک ۴» منتشر شده که امتیاز ۹۲ درصد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز امتیاز ۷۷ از صد دیده می‌شود که بر اساس ۲۴ نقد است. در ادامه نظر منتقدان برتر جهانی درباره این اثر اکشن را مشاهده می‌کنید.

نظر منتقدان درباره فیلم John Wick: Chapter 4

  • راتن تومیتوز | ۷۴ نقد – امتیاز ۹۲ درصد
  • متاکریتیک | ۲۴ نقد – امتیاز ۷۷ از صد
فیلم John Wick: Chapter 4
فیلم John Wick Chapter 4

«۱۰۰/۱۰۰ The Playlist | منتقد: سایمون تامپسون»

فیلم «جان ویک ۴» قدرت خالص است و به همان اندازه که هیجان‌انگیز است، شاید خسته‌کننده نیز احساس می‌شود. این فیلم یک تور جهانی بسیار رضایت‌بخش را ارائه می‌کند و در آن، شخصیت جان ویک با بازی کیانو ریوز اکشن‌ها و استخوان خرد کردن‌های بسیار عالی در یکی از بهترین فرنچایزهای سینما را ارائه می‌کند. این اثر طلای خالص است.

«۱۰۰/۱۰۰ IGN | منتقد: تام یورگنسن»

فیلم «جان ویک ۴» به شکلی خارق‌العاده و جذاب صحنه‌های مختلف را طراحی کرده و گروه بازیگران بسیار جذابی دارد و با طراحی تولید شیک، یک اکشن در کلاس جهانی را برای مخاطبان و طرفداران به ارمغان می‌آورد.

«۹۰/۱۰۰ The Hollywood Reporter | منتقد: فرانک شک»

فیلم «جان ویک ۴» بزرگتر، جسورانه‌تر و طولانی‌تر است و بیش از آنچه که یک فیلم بتواند کنترل کند، صحنه‌های تماشایی و خارق‌العاده دارد و باید گفت که این اثر تازه عملا سطح بالاتری را در این ژانر ایجاد کرده است.

«۸۳/۱۰۰ Entertainment Weekly | منتقد: لی گرینبلات»

همانطور که جان ویک مسیری پر از نابودی را در طی چندین قاره رقم می‌زند، کارگردان و همکار همیشگی جان ویک چه در این فرنچایز و چه در فرنچایز ماتریکس (Matrix) یعنی چاد استاهلسکی بهترین کاری که یاد دارد را انجام می‌دهد و آن نیز خلق کشتارهای خلاقانه، به تصویر کشیدن مکان‌های خارق‌العاده دور از دسترس و همچنین کشتارهای بسیار زیاد و کاراکترهای متنوع است.

«۸۰/۱۰۰ Variety | منتقد: اوون گیلبرمن»

فیلم «جان ویک ۴» همانند هدیه‌ای پر و اشباع شده برای طرفداران فرنچایز جان ویک به شمار می‌رود و از این نظر نیز بسیار موفق بوده است.

«۶۰/۱۰۰ Screen Daily | منتقد: تیم گریرسون»

چه شخصیت شرور کارتونی فیلم «جان ویک ۴» با بازی بیل اسکاشگورد و چه اشاره‌های کارگردان به فیلم لارنس عربستان (Lawrence Of Arabia) و سرجیو لئونه، این اثر به جای اینکه حس غنی و حماسی بودن خوبی داشته باشد، بیشتر رنگ و لعاب تازه‌ای به خودش گرفته است.

«۵۰/۱۰۰ Slant Magazine | منتقد: درک اسمیت»

در فیلم «جان ویک ۴» فیلمساز سعی در توسعه و گسترش دنیای این فرنچایز داشته است اما در حین انجام این کار، فراموش کرده که چه چیزی باعث محبوبیت و موفقیت فیلم اول این فرنچایز شده و آن را در این اثر تازه نگنجانده است.

tigerAdaMATIN⟨ماتین⟩CODDARKSIRENMincraftامیر حسینAllliDota2HEISENBERGREZAGAMERPashmak..darhalkhabBARLOG HAS NO LIMITSAmirtk07Nashvilleداچ پلن دِر لیند77Artin_GamearMenhera0...Eternal...more

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید