یک بازی سبک مسابقه‌ای و خلبانی از EA به فروشگاه ایکس باکس افزوده شد

امیرعلی قربان‌پور
۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - 10:28

به گفته‌ی یک افشاگر، بنا بر فهرست جدید فروشگاه ایکس باکس (Xbox Store)، یک بازی از شرکت EA به بخش عناوین مسابقه‌ای و خلبانی آن (Racing & Flying) افزوده شده است.

افشاگری قابل اعتماد به نام Aggiornamenti Lumia روز دوشنبه در صفحه‌ی توییتر خود اعلام کرد که عنوانی جدید از الکترونیک آرتز به داده‌های فروشگاه ایکس باکس اضافه شده است. او می‌گوید که اسم رمز بازی Lorem Ipsum 70 است، در دسته‌بندی عناوین مسابقه‌ای و خلبانی قرار گرفته است و ۲۰.۴۵ گیگابایت حجم دارد.

این داده‌کاو هر از گاهی گزارشی جدید از عناوینی که به فروشگاه‌های ایکس باکس و ویندوز (Windows Store) اضافه می‌شوند را، پیش از انتشار اخبار رسمی آن‌ها منتشر می‌کند. درست است که با شنیدن سبک مسابقه‌ای در کنار الکترونیک آرتز، محتمل‌ترین گزینه‌ای که به ذهنمان می‌آید استودیوی کدمسترز (Codemasters) است، اما همانطور که Aggiornamenti Lumia می‌گوید، هم هنوز زود است که F1 23 معرفی شود، هم این بازی در مدخلی دیگر از این فروشگاه به ثبت رسیده است.

دو بازی F1 2021 و F1 2022 ماه ژوئیه منتشر شده بودند و سایت تبلیغاتی نسخه‌ی بعدی می‌گوید که هواداران باید برای انتشار اخبار آن در آینده‌ای نزدیک صبر کنند. EA Sports نیز به تازگی از همکاری خود با قهرمان جهان مسابقات فرمول یک یعنی مکس ورستاپن (Max Verstappen) خبر داده بود.

BehzaadDARKSIRENPorfosorred-eyed Banished Knightپلیس شهر آملnobodyBaBa Wossmeysambmarioharvey bentmatinesfEAGAMERMmfb🏴WalleR Man (خوشحالم بخاطر GTA VI)Menhera0شرک

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید