خواسته‌های جنا اورتگا از فصل دوم سریال Wednesday

۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰

جنا اورتگا برای فصل دوم سریال Wednesday خواهان درام عاشقانه‌ کمتر و میزان بیشتر المان‌های وحشت می‌باشد.

تیم برتون و کمپانی نتفلیکس در سال ۲۰۲۲ میلادی با همکاری یکدیگر فصل نخست سریال Wednesday (ونزدی) را با الهام از داستان‌های خانواده آدامز پدید آورده و یکی از محصولات پربیننده و جذاب مدیوم تلویزیون را به ارمغان آوردند که هنرنمایی جذاب جنا اورتگا در این سریال با واکنش‌های بسیار مثبتی روبرو شد و شهرت بسیاری را برای وی به همراه داشت.

این بازیگر ۲۰ ساله هالیوود که به زودی فیلم Scream VI (جیغ ۶) را بر پرده سینما خواهد داشت، در جریان صحبت‌های جدید خود به خواسته‌هایش از فصل دوم سریال Wednesday اشاره کرده و اعلام نموده که:

اتاق نویسندگان فصل دوم به تازگی دور یکدیگر گردآوری شده‌اند. به نظرم ما خواهان افزایش المان‌های ترسناک و در سمت مقابل نیز به دنبال کنار گذاشتن موقعیت‌های درام عاشقانه این سریال هستیم. باید اجازه دهیم تا ونزدی روی پاهای خودش ایستاده تا در مقابل جرم و جنایت ایستادگی نماید.

فصل نخست سریال Wednesday از المان‌ها و ویژگی‌های جذاب و شگفت‌انگیزی بهره می‌برد که با واکنش مثبت مخاطبینش روبرو شده بود. با این حال جنا اورتگا در طی چند روز گذشته فاش کرد که موارد اندکی در فیلم‌نامه این مجموعه با شخصیت ونزدی و تم کلی سریال هم‌خوانی نداشته و او مجبور بوده تا آن‌ها را شخصاً تغییر دهد.

باید دید که فصل دوم Wednesday در چه مسیری قدم خواهد گذاشت و آیا می‌توانیم شاهد المان‌های ترسناک بیشتری باشیم یا خیر!

منبع: کولایدر

CODThe.Last.DragonmeysambMasterCaptain Vankokaliهیچ

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید