تغییر خودسرانه فیلم‌نامه سریال Wednesday توسط جنا اورتگا

۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰

جنا اوترگا فاش کرده که برای به وجد آوردن مخاطبان مجبور شده تا برخی از دیالوگ‌های سریال Wednesday را به صورت خودسرانه تغییر بدهد.

سریال جذاب و پرطرفدار Wednesday (ونزدی) که اقتباسی از داستان‌های خانواده آدامز می‌باشد، در سال گذشته با همکاری تیم برتون و نتفلیکس ساخته شد و به سبب هنرنمایی تماشایی و قابل تحسین جنا اورتگا، نه تنها به یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های سال ۲۰۲۲ میلادی بدل گشت، بلکه رکوردهای بسیاری را در سرویس نتفلیکس جابجا نمود.

جنا اورتگا به زودی فیلم Scream VI (جیغ ۶) را بر پرده سینما خواهد داشت و به همین سبب نیز حسابی مشغول تورهای تبلیغاتی و مصاحبه‌های گوناگون می‌باشد. او در حین یکی از این مصاحبه‌ها به صحبت درباره سریال Wednesday پرداخته و اطلاعات جالبی را با طرفدارانش به اشتراک گذاشته است.

او فاش کرده که پیش از مطالعه کامل فیلم‌نامه این سریال، انتظار اثری با لحن تاریک و بزرگسالانه را داشته است. با این حال در هنگام مطالعه برخی از قسمت‌های فیلم‌نامه متوجه می‌شود که لحن آن بیشتر برای مخاطبین کم سن و سال در نظر گرفته شده و این مسئله نمی‌تواند نظر مثبت بینندگان بزرگسال را جلب نماید. در نتیجه مجبور شده تا تغییراتی را در فیلم‌نامه و دیالوگ‌ها اعمال نماید.

فکر نمی‌کنم که تاکنون به اندازه سریال Wednesday تغییراتی را در یک اثر به وجود آورده باشم. مسائلی در فیلم‌نامه به نگارش درآمده بود که هیچ معنی‌ای برای شخصیت ونزدی و دنیای این مجموعه نداشت که نمونه بارز آن قرار گرفتن در یک ملث عشقی بود. همین مسائل باعث شد تا مجبور شوم که در فیلم‌نامه و دیالوگ‌ها دست برده و تغییراتی را ایجاد نمایم. بعدها نیز تیم نویسندگی نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و من می‌بایست با آن‌ها نشسته و دلیل این اتفاقات را برایشان توضیح می‌دادم.

تغییرات خودسرانه ولی شجاعانه جنا اورتگا در نهایت باعث شد تا سریال Wednesday با استقبال گسترده‌ای از سوی مخاطبین روبرو شده و رکوردهای عجیب و غریبی را از خود بر جای بگذارد. موفقیتی که کمپانی نتفلیکس را وادار کرد تا این مجموعه جذاب را برای فصل دوم تمدید نماید.

منبع: کولایدر

MincraftsnowgirlAmirAbbas Kabyrygod of warDota2امیرaliThe Cat LadyBlack SwordsmanMsadeq361sefirot2011The.Last.Dragonهیچ™️Ellie‌meysamb

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید