عاشقانه آنا د آرماس و کریس ایوانز در تریلر Ghosted

۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰

در نخستین تریلر منتشر شده از فیلم Ghosted شاهد عاشقانه‌ای همراه با اکشن پر ضد و خورد از سوی آنا د آرماس و کریس ایوانز هستیم.

یکی از آثار هیجان‌انگیز و مورد انتظار سینمای امسال، فیلم عاشقانه و اکشن Ghosted (روح شده) محصول کمپانی اپل می‌باشد که از ۲ ستاره مشهور و محبوب این روزهای هالیوود یعنی آنا د آرماس و کریس ایوانز بهره می‌برد. اثری که توسط دکستر فلچر کارگردانی شده و برای پخش در سرویس اپل تی‌وی‌پلاس در نظر گرفته شده است.

طبق تریلر منتشر شده، کریس ایوانز با ملاقات دختری مرموز که آنا د آرماس هنرنمایی آن را بر عهده دارد، دچار عشقی شدید به وی می‌شود. با این حال وقایعی رقم می‌خورد که آن‌ها مورد حمله افرادی ناشناس قرار گرفته و مجبور می‌شوند تا برای نجات جانشان وارد یک ماجراجویی هیجان‌انگیز و عاشقانه بشوند.

در ادامه می‌توانید به مشاهده این تریلر جذاب بپردازید.

پروژه سینمایی جدید کمپانی اپل که از فیلم Romancing the Stone (عشق بازی با سنگ) اثر رابرت زمکیس در سال ۱۹۸۴ الهام گرفته است، از دیگر بازیگرانی همچون آدرین برودی، مایک مو و مصطفی شاکر بهره می‌برد.

فیلم Ghosted که ساخت آن از سال ۲۰۲۲ آغاز شده است، در ماه آوریل (فروردین ۱۴۰۲) در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت.

منبع: کولایدر

DARKSIRENKRATOSEFAN1A.mسهند نظریMincraftred-eyed Banished KnightKhafiThe.Last.DragonامیرCirilla RiannonmeysambArtin_Gamear

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید