آیا کدهای تقلب در GTA V وجود دارد ؟ Rockstar پاسخ می دهد

۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۹

یکی از ویژگی های جالبی که همیشه در سری GTA وحود داشته کدهای تقلب بوده اند که با فعال کردن آن ها شما می توانید موارد مانند سلامتی بی نهایت ، بدون پلیس ، اسلحه ، وسایل نقلیه عجیب و غریب و غیره را به دست آورید. اما آیا در GTA V هم همچنان کدهای تقلب وجود دارند ؟ در این مورد Rockstar Games سرانجام پاسخ داده است که آیا کدهای تقلب در GTAV وجود خواهند داشت یا خیر .

به تازگی کاربری در سایت GTA5Cheats از استدیوی Rockstar Games سوالی پرسیده که آیا کدهای تقلب در GTA V به مانند قسمت های گذشته وجود خواهند داشت یا خیر ؟ که این استدیو پاسخ داده است :

در حالی که در بازی های گذشته ی سری Grand Theft Auto همیشه کدهای تقلب هم وجود داشت ولی ما نمی خواهیم هرگونه اطلاعاتی در مورد این که آیا کدهای تقلب در GTA V وحود دارد را نشان بدهیم. فراتر از آن ، همان طور که شما در حال حاضر ممکن است این را بدانید ، ما اغلب می خواهیم که برخی از جزییات مخفی بازی محفوظ بماند تا زمانی که شما این بازی را تجربه می کنید خودتان به کشف این موارد مخفی بپرازید. برای این که آخرین اخبار رسمی از GTAV را بدانید با ادامه ی اخباری که Rockstar در این تابستان اعلام خواهد کرد همراه باشید.

با این پاسخ رسمی بالا ، می توان فهمید که استدیوی Rockstar Games حضور کدهای تقلب را در GTA V نه تایید کرده و نه تکذیب. ولی به احتمال زیاد بعید است که Rockstar Games کدهای تقلب را که محبوبیت زیادی بین گیمرهای این سری دارد از GTA V حذف کند و به احتمال بسیار زیاد کدهای تقلب همچنان در GTA V وجود خواهند داشت.

برخلاف بازی های قبلی این سری دنیای جی تی ای وی بزرگتر از دنیای وایس سیتی و سن آندریاس  است و GTA V دارای کوه جنگل دریا و غیره می باشد. همچنین در داستان این بازی گفته شده است که کنترل سه شخصیت را بر عهده دارید که اسم این سه تا (مایکل و ترور و فرانکلین ) است و در حال مرحله بازی کردن نیز می توان  شخصیت ها را با هم عوض کرد.

بازی Grant Theft Auto V در تاریخ ۱۷ سپتامبر ( ۲6 شهریور ماه ۱۳۹۲ ) برای کنسول های Xbox 360 و PS3 عرضه می شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید