همکاری پسر بتمن با شروران در تریلر جدید سریال Gotham Knights

علی محمدپناه
۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - 16:02
سریال Gotham Knights

به تازگی تریلری برای سریال Gotham Knights منتشر شده که در آن،‌ همکاری پسر بتمن با شروران نشان داده می‌شود.

سریال شوالیه‌های گاتهام (Gotham Knights) جدیدترین سریال از شبکه سی دابلیو به شمار می‌رود که بر اساس کمیک‌هایی از دی‎‌سی ساخته شده و قرار است بیننده‎‌ها را به دنیای بتمن ببرد.

در تریلر تازه منتشر شده برای سریال «شوالیه‌های گاتهام» که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید،‌ پسر بروس وین نشان داده می‌شود که سعی دارد ثابت کند که او مسئول قتل پدرش نیست و در عین حال، قاتل وی را بیابد.

همانند تریلر‌های قبلی منتشر شده برای سریال «شوالیه‌های گاتهام»، این تریلر تازه نیز شخصیت هاروی دنت با بازی میشا کالینز را نشان می‌دهد که به پسر بروس به نام ترنر هیز با بازی اسکار مورگان می‌گوید که پدرش به قتل رسیده است. او همچنین می‌گوید که قاتلین احتمالی نیز دستگیر شدند.

در ادامه این تریلر مشخص می‌شود که شخصی برای ترنر پاپوش دوخته و حالا او متهم به قتل پدرش است. او در ادامه با دیگر متهمان این پرونده همکاری می‌کند و از دست پلیس می‌گریزند تا بتوانند به کمک یکدیگر، قاتل بروس وین را پیدا کنند.

از جمله دیگر بازیگرانی که در سریال «شوالیه‌های گاتهام» نقش‌آفرینی می‌کنند نیز می‌توان به فالن اسمیت، تایلر دیچیارا، اولیویا رز کیگان، ناویا رابینسون و تعداد دیگری اشاره کرد. توسعه این سریال را ناتالی آبرامز، جیمز استوتروکس، چد فیویش برعهده داشتند که قبلا در سریال بت‌وومن (Batwoman) کار کرده‌اند.

پخش اولین فصل از سریال «شوالیه‌های گاتهام» قرار است از تاریخ ۱۴ مارس سال ۲۰۲۳ میلادی (سه‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱) از شبکه سی دابلیو شروع شود.

منبع: کولایدر

KratosDaniyal BleszinskiDARKSIRENامیر حسینMMYKINGKhafimeysamb

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید