از شخصیت‌های زنگیف، لیلی و کَمی در بازی Street Fighter 6 رو نمایی شد

۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۸
street-fighter-zangief-street-fighter

به‌تازگی و طی رویداد State of Play، با انتشار تریلری از گیم‌پلی مبارزات سه شخصیت زنگیف (Zangief)، لیلی (Lily) و کمی (Cammy) در بازی Street Fighter 6 رونمایی شد.

در این تریلر (که از طریق این نشانی قابل مشاهده است)، می‌توان دید که شخصیت زنگیف مانند بازی‌های گذشته، از فنون مرگباری چون سوپلکس برای آسیب زدن به دشمنان اضافه می‌کند و لیلی نیز با ارتباط با ارواح طبیعی و همچنین استفاده از ابزارها و اسلحه‌های گوناگون، حملات سریع و قدرتمندی انجام می‌دهد. شخصیت کَمی نیز که هواداران سری Street Fighter از گذشته با آن آشنایی دارند، بسیار سریع و غیرقابل پیش‌بینی بوده و با از پا درآوردن دشمن خود، سومین ستاره‌ی نمایش امشب Street Fighter 6 است.

بازی Street Fighter 6 در تاریخ ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ (۲ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شرکت کپکام تائید کرده است که این بازی در رویداد Evo 2023 نیز حضور خواهد داشت.

Ezio Auditore da FirenzeFaridUNCLE ARTURKratosDARKSIRENامیرگیمر غمگینvitto corleoneدکتر سکویی [مجهز به مزدوریاب]PORI🤘Mohsenj74

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید