گیمر های ژاپنی به ادعاهای Miyamoto پاسخ دادند

۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۸

همان طور که قبلا در اخبار اعلام کرده بودیم ، آقای Shigeru Miyamoto صحبت هایی را در مورد تمایل گیمر های ژاپنی به دوری از عناوین اکشن غربی به دلیل چالش های زیاد آن انجام داد.این صحبت ها باعث شد تا برخی از گیمر های ژاپنی را عصبانی کند. هم اکنون گیمر های ژاپنی برای دفاع از خود در برابر صحبت های Miyamoto  بیانیه هایی را نوشته اند.

شما می توانید نمونه هایی از نظرات و بیانیه های گیمرهای ژاپنی در این باره را در زیر مشاهده نمایید:

” بله، بله، تمامی این مسائل تقصیر ژاپنی ها است.”

” دلیل این که تمایل به بازی های اکشن غربی کاهش یافته به خاطر احمق هایی مثل این است که همه چیز را تقصیر مشتریان خود می داند.”

” به خاطر این که آن ها فقط می دانند که چطور برای بچه های بازی بسازند.”

” Nintendo ، دلیلی که باعث تنزل شما شده است، به خاطر باز سازی های پایان شما است.”

” به طور حتم شما نیاز به اصرار بر بازی کردن بر روی Wii U دارید. نگه داشتن آن گیم پد سنگین برای من بسیار دشوار است.”

” اگر شما یک بچه ای باشید که هیچ پولی نداشته باشید ولی اوقات فراغت زیادی را دراختیار داشته باشید ، وقت خود را بر روی بازی های سخت می گذارید ، اما اگر شما یک انسان بالغ باشید که پول داشته باشد ولی اوقات فراغتی نداشته باشد ، عکس همین قضیه صدق می کند.”

” اخیرا بازی ها بسیار ساده اند. شما اگر یک اشتباه کوچک انجام دهید ، باید بمیرید.”

” چه کسی می خواهد بازی را انجام دهد که اگر یک پیکسل از تصویر را از دست دهید فورا بازنده می شوید.”

” اکنون مسائل بین گیمر های آماتور و تعداد کمی از گیمر های هاردکور تقسیم می شود. شما نمی توانید نیاز های آن ها را در یک زمان برطرف کنید.”

” مخاطبان بازی های ویدئویی رده بندی سنی می شوند و دیگر زمانی برای عذاب کشیدن از بازی های اکشن سخت و مشکل وجود ندارد.”

” مردم همانند یک دشوار سنج حرف می زنند که چقدر یک بازی می تواند سرگرم کننده باشد. برداشت دیگری که می توان داشت این است که بازی ها باید سرگرم کننده باشند تا شما را مجبور به انجام آن کنند و از چالش های آن لذت کافی را ببرید.”

” مشکل واقعی سختی بازی ها نیست ، بلکه سطح تلاشی است که شما باید سرمایه گذاری کنید تا بر سطح دشواریکه در بازی ها وجود دارد غلبه کنید.”

” ژاپنی ها فقط از بازی های غربی خسته شده اند.”

” بازی های غربی زیادی را به خاطر دارم که عادت به سخت بودن داشتند. این بازی ها عرضه می شدند و بیشتر از حد انتظارات فروش می رفتند. من واقعا فکر می کنم که بازی های ژاپنی به دلیل فقدان ایدها فروش نمی روند.

“صبر کن ، اگر چیز هایی که او درباره ی گیمر های ژاپنی می گوید درست باشد ، پس چطور هنوز بازی Monster Hunter محبوب است؟ آیا بازیکنان خارج کشور از سختی زیادی این بازی نمی نالند؟”

” خب شما بازی های غربی را به ندرت سخت می بینید که هیچکس نمی تواند آن ها را به اتمام برساند”

” فقط جمعیت بازی ها در آمریکا و ژاپن متفاوت است.”

” بازی ها را باید سرگرم کننده پنداشت. بازی کردن آن ها نباید تهدیدی همانند خود رنجی را ایجاد کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • H-PC Gamer گفت:

  Alcatraz !!!!!!!!
  آخه این چه حرفیه برادر من !؟

  0
  0
  • داداش ببخشید من از همه ی بچه ها عذر میخوام آخه میدونی این قدر تو حس و حاله خنده بودم که حرفی جز اون تو ذهنم نیومد باز هم میگم ببخشید من عذر میخوام من شرمنده شدم از این همه ادب بچه های گیمفا بخدا الان این جا سرخ شدم Shame Shame Shame Shame

   داداش امیر رضا بیشتر از شما عذر میخوام….

   0
   0
 • mr.soldier گفت:

  بنظرم اگرگيمر هاردكور باشه ازسختي بازي نميناله!اصلا سينگل پليربازي ها برپايه هوش مصنوعيه و حتي اگر هاردكور هم كنيد باز يجاي كارميلنگه يا به صورت مسخره سخت ميشه!اصلا رو بازيئ اسم سخت رو نبايد گذاشت.چون واقعا من بازي سخت به تورم نخورده-تا الأن كه الأنه اكثربازيارو رو درجه بالاي نرمال وبعدازتمام كردن بازي رو درجه بعديش ميرم.اصلا هم آدم نبايدگله كنه.واقعا بازي چاشنيش به اينه كه توچالش بيوفته.اما خوب تو بازيا فكري مغزآدم وبه كارميگيره.پيشنهادميكنم همهrun away2رو بازي كنن(شاهكاره)دركل اميدوارم يروز تمام گيمر ها هاردكوربشن و بگن چه بازي آسوني-درظمن تنها سختي يك بازي تو مولتيشه.اگركسي تاحالامولتي كال يا بتل نزده وفقط سينگل بازي ميكنه وادعاش ميشه پيشنهادميكنم ي دست مولتي بزنه تا خودشو محك بزنه.بدرود:دي

  0
  0
 • Mammad Hitler گفت:

  من نمیدونم شما از کجا می دونید که گیمر های ژاپنی چه جوری بازی می کنن ولی من یه بار از شبکه arirang دیدم که چند نفر کره ای داشتند بازی می کردند به قدری حرفه ای بودند که داشت می رفت گریم بگیره حالا ببینید ژاپنی ها چی هستن.

  ” اخیرا بازی ها بسیار ساده اند. شما اگر یک اشتباه کوچک انجام دهید ، باید بمیرید.”

  راست میگه به خدا.

  0
  0
 • daaante گفت:

  اینوخوب اومده،بازیهای غربی انچنان که باید سخت نیستن!به نظر من اصل بازی باید سخت باشه نه بابالا بردن درجه سختی بازی سخت بشه!به شخصه معتقدم اگه بازی سخت نباشه به ادم نمیچسبه و تویعدت نمیمونه!البته سختی با حساب کتاب مثل dark soulsوninga guiden2

  0
  0
 • AMG گفت:

  هه هه
  دیدن اینا هم مثل ما بازی داخلی دارن
  یعنی ما بازی ایرانی داریم که معمولا خارج کشور نمیره(انحصاری ایران)

  اینا هم بازی زابنی دارن که معمولا خارج کشورشون به احتمال زیاد میره ولی خیلی مشابه (انحصاری زابن)

  0
  0
 • luffy گفت:

  (برداشت دیگری که می توان داشت این است که بازی ها باید سرگرم کننده باشند تا شما را مجبور به انجام آن کنند و از چالش های آن لذت کافی را ببرید.)

  مثل Dark Souls

  0
  0