ریس فریک واترفیلد دوست دارد آثاری ترسناک بر اساس توپولوها و لاکپشت‌های نینجا بسازد

۲۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۴
مجموعه توپولوها (Teletubbies)

کارگردان فیلم ترسناک Winnie the Pooh: Blood and Honey علاقه به ساخت فیلم‌هایی ترسناک بر اساس مجموعه توپولوها و لاکپشت‌های نینجا دارد.

ریس فریک واترفیلد با توجه به برداشته شدن حق کپی‌رایت مجموعه «وینی د پو» نوشته ای ای میلن توانست تا این داستان کلاسیک و کودکانه را به اثری ترسناک و مهیج به نام وینی د پو: خون و عسل (Winnie the Pooh: Blood and Honey) تبدیل کند.

فیلم «وینی د پو: خون و عسل» داستان وینی و پیگلت را دنبال می‌کند که پس از اینکه توسط کریستوفر رابین رها می‌شوند، رویکردی بسیار خشن و وحشیانه در پیش می‌گیرند و شروع به کشتن افراد مختلف می‌کنند.

داستان کلاسیک «وینی د پو» تنها اثری نیست که توسط ریس فریک واترفیلد به اثری ترسناک تبدیل شده و این فیلمساز در حال کار و توسعه چندین فیلم مختلف این چنینی نیز هستند و از جمله آن‌ها می‌توان به فیلمی ترسناک بر اساس انیمیشن کلاسیک بامبی (Bambi) و داستان پیتر و وندی (Peter and Wendy) اشاره کرد.

این آثار اکنون بدون حق کپی‌رایت هستند و هر کس می‌تواند اقتباس مورد نظر خودش را بر اساس آن‌ها تولید کند. با این حال، در مصاحبه‌ای تازه از ریس فریک واترفیلد سوال شده، در صورتی که مشکلی از لحاظ قانون کپی‌رایت وجود نداشته باشد، او دوست دارد چه اقتباس ترسناکی را بسازد؟

او در پاسخ به این سوال اظهار داشته که داستان مجموعه کودکانه توپولوها (Teletubbies) و مجموعه لاکپشت‌های نینجای جهش یافته نوجوان (Teenage Mutant Ninja Turtles) برایش جالب هستند.

البته با توجه به حق کپی‌رایت، ریس فریک واترفیلد احتمالا نمی‌تواند هیچ اقتباس ترسناکی بر اساس این مجموعه‌ها بسازد.

منبع: collider

BlueSepehrخستهaref44AAS(بازگشته است)Alireza.DVM.DMCامیر حسینUNCLE ARTURموز سخنگوSpidey77Former GamermeysambThe.Last.Dragonsaeed KhNathan MillerDaniyal BleszinskiAmirred-eyed Banished KnightAHCmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید