UbiSoft: ما عنوانی را نمی سازیم مگر آنکه آن را تبدیل به یک فرانچایز کنیم!

۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ۲۱:۴۳

عنوان Watch_Dogs یکی از بزرگترین و جنجال برانگیزترین عناوینی بود که در نمایشگاه E3 سال گذشته معرفی گردید. هم اکنون معاون اول رئیس بخش بازار یابی یوبیسافت، آقای Tony Key اعلام کرده است که واچ داگز پایه ای برای ساخت یک فرانچایز بزرگ خواهد بود. اظهارات ایشان را در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد.

در مصاحبه ای که آقای تونی کی با Games Industry International داشت اظهار کرد:

 چیزی که راجع به تمامی بازیهای ما صدق میکند این است: اگر ما نتوانیم عنوانی را به یک فرانچایز تبدیل کنیم، اصلاً دست به ساختش نمیزنیم! این ریسک بالایی دارد اما ما فراموش نمیکنیم که برای تمامی فرانچایزهایمان این مسیر را در پیش گرفته ایم. من فکر میکنم که ما با Watch_Dogs یک فرانچایز بزرگ را خلق خواهیم کرد، البته زمانی که به بزرگترین بازی سال تبدیل شویم احساس رضایت بیشتری خواهیم کرد.

وی در رابطه با نمایش این عنوان در نمایشگاه E3 2012 گفت:

سال گذشته ما بسیار مورد توجه قرار گرفتیم؛ زیرا بین بازیهای این نسلی، WD یکی از نخستین عناوینی بود که نشانه هایی از عناوین نسل بعدی را به نمایش درآورد. WD یک فرانچایز خواهد بود زیرا ما در مساله ای گیر افتاده ایم که مردم خیلی توجه میکنند، ممکن است این فرانچایز شکست خورده و رسوا شود. ما از نگرانیهای مردم میترسیم!

عنوان Watch Dogs در ۱۹ نوامبر امسال برای PC, Wii U, Xbox 360, PS3 عرضه خواهد شد. نسخه نسل بعدی بازی نیز در ۳ ماهه پایانی ۲۰۱۳ عرضه خواهد شد.

Watch_Dogs (2)

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید