Miyamoto:گیمر های ژاپنی ترسو هستند و از بازی های سخت لذت نمی برند

۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۲

به تازگی توسعه دهنده ی افسانه ای آقای Shigeru Miyamoto مصاحبه ای را با 4Gamer انجام داده است و علنا در مورد چگونگی بازار بازی های ویدئویی در ژاپن بحث هایی را انجام داده است. شما در ادامه می توانید شاهد صحبت های نسبتا تند و صریح و همچنین جنجالی ایشان در مورد گیمر های ژاپنی باشید.

او با گفتن این که گیمر های ژاپنی نمی توانند بر سطح دشواری بازی های اکشن غربی  چیره شوند ، مشاجره هایی را چرقه زده است. به همین دلیل آن ها دیگر نمی خواهند این بازی ها را انجام دهند. Miyamoto متذکر شد که گیمر های آمریکایی کاملا از چالشی که در بازی های اکشن غربی پیدا می شود ، لذت می برد ، اما گیمر های ژاپنی به کل از چنین لذتی بی بهره اند.

صحبت های آقای Miyamoto درباره ی این مسئله را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

من نزدیک به 30 سال است که بازی های اکشن می سازم و در مورد این  تفاوت آشکار فکر کردم که چطور محبوبیت این بازی ها در ژاپن رو به کاهش است ، در حالی که همین امر(محبوبیت بازی های اکشن غربی)  در آمریکا مورد حمایت قرار گرفته است. مشکل این جا است که وقتی گیمر های ژاپنی که نمی توانند بر سطح دشواری یک بازی چیره شوند ، دیگر نمی خواهند که آن بازی را انجام دهند. این چنین درک و احساسی پس از مدتی به تمامی تمامی بازی ها سرایت می کند ومردم از آن ها دوری می کنند ، چون آن ها به این بازی ها به چشم یک بازی سخت نگاه می کنند.

در مورد آمریکا ، مردم زیادی هستند که از چالش لذت می برند و تلاش می کنند که بر موانع اولیه چیره شوند. بله ، بازی های اکشنی وجود دارند که واقعا سطح خاصی از مهارت را می طلبد. این مطلب درست است ، برخی از گیمر ها فقط از بازی ها لذت می برند ، برخی ترجیح می دهند که آن را به پایان برسانند و برخی ها هم خواهان چالش های برزگ تر هستند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید