سونی: پیش‌خریدهای Destiny 2: Lightfall رو به افزایش است

۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۵

شرکت سونی در جدیدترین گزارش مالی خود اعلام کرد که پیش‌سفارش‌های بسته الحاقی Lightfall بازی Destiny 2 به طور پیوسته در حال افزایش است.

کمتر از سه هفته‌ی دیگر، بسته الحاقی Lightfall بازی Destiny 2 در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. حال به تازگی بخش مشارکت‌های گروهی شرکت سونی (Sony Group Corporation) در گزارش خود از عملکرد مالی شرکت در سه ماهه‌ی سوم سال مالی ۲۰۲۲، اعلام کرد که پیش‌سفارش‌های بسته الحاقی Lightfall بازی Destiny 2 به طور پیوسته در حال افزایش است.

با اینکه شرکت سونی به آمار دقیقی اشاره نکرد اما باید منتظر ماند و دید که آیا بسته الحاقی Lightfall در آینده می‌تواند موفقیت بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی The Witch Queen بازی Destiny 2 که در سال گذشته عرضه شد را تکرار کند. بسته الحاقی The Witch Queen سه هفته تا زمان انتشار، بیش از یک میلیون پیش‌سفارش را به ثبت رسانده بود و به‌ نظر می‌رسید که قرار است رکورد بیشترین پیش‌سفارش در تاریخ بازی Destiny 2 را ثبت نماید.

بسته الحاقی Lightfall بازی Destiny 2 قرار است در تاریخ ۹ اسفند ۱۴۰۱ (۲۸ فوریه ۲۰۲۳) روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شود. شرکت بانجی (Bungie) اخیرا تریلر جدیدی از این بسته الحاقی منتشر کرد که زیر کلاس‌های جدید Strand و قدرت‌های ویژه‌ی آن‌ها را نشان می‌داد. در ادامه بانجی جزئیاتی پیرامون تغییرات و تعادل‌هایی که قرار است در گیم‌پلی و توانایی‌های هر کلاس اعمال شود را با هواداران به اشتراک گذاشت.

Visible bearded manبهزاد سالمیشبح گیمفا 👣@alistarDARKSIRENABDVDNima ShamsAmirchامیر حسینOnly Xboxsaeed KhParhamهادی صفاییO2کچل در زمستانS Ghost of Spartagod of warChris redfieldMincraftThe Cat Ladymore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید