شایعه: The Last of Us Part 3 در دست ساخت قرار دارد

۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۷

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی وبسایت TheLeak.co، با وجود تمامی بیانیه‌های رسمی و صحبت‌های مدیرعامل ناتی داگ، The Last of Us Part 3 در دست توسعه قرار دارد.

در ماه نوامبر سال ۲۰۲۲، یک منبع داخلی معتبر به نام ViewerAnon افشاء کرد که The Last of Us Part 3 در دست تولید قرار دارد. این خبر امیدهای زیادی را به طرفداران داد، اما اخیراً نیل دراکمن (Neil Druckmann)، کارگردان سری، اعلام کرده است که این اتفاق در صورتی رخ خواهد داد که داستان خوبی برای گفتن داشته باشند.

بنابراین، از ماه نوامبر گذشته صحبت‌هایی در مورد پارت سوم به گوش می‌رسد و در حقیقت، طبق اطلاعات فاش شده، گویا میزان بودجۀ این ادامه به موفقیت سریال The Last of Us بستگی دارد. دراکمن مدتی پیش نیز تایید کرده بود که قالب کلی داستان پارت سوم از قبل نوشته شده است.

حالا طبق منبع TheLeak.co که پیش از این به PS5 Slim اشاره کرده بود، متذکر شده است که در حقیقت بازی سوم در دست ساخت دارد و به صورت داخلی، سونی آن را در دستۀ «عناوین PS5 با در ذهن داشتن PS6» ثبت کرده است. به عبارت دیگر، منظور از «در ذهن داشتن PS6» آن است که احتمالاً The Last of Us Part 3 به عنوان یک بازی میان نسلی ۹ و ۱۰ توسعه می‌یابد و در اواخر نسل نهم یا اوایل نسل دهم عرضه خواهد شد.

نظر شما در این باره چیست؟

MincraftخستهHeisenbergEAGAMERNimaNima ShamsSalvador09Behzad zargaryمنم یکی مثل خودتnobodyGodfather4224HesamHunterred-eyed Banished Knightشبح گیمفا 👣matinesfMehran.Ba🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉EspressoVahidvhmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید