تاریخ انتشار بازی The Last Case of Benedict Fox مشخص شد

۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۳

استودیوی پلات توییست (Plot Twist) اعلام کرده است که بازی پلتفرمر ماجراجویی The Last Case of Benedict Fox در تاریخ ۲۷ آوریل ۲۰۲۳ (۷ اردیبهشت ۱۴۰۲) منتشر خواهد شد.

بازی مستقل The Last Case of Benedict Fox از زمان معرفی در سال گذشته میلادی و نمایش‌ گیم‌پلی آن بسیار مورد توجه قرار گرفت. پیش از این اعلام شده بود که عنوان مذکور در بهار ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد و حالا تاریخ دقیق انتشار آن مشخص شده است.

وب‌سایت Xbox Wire در مقاله‌ای که اخیراً منتشر کرده، اشاره نموده است که بازی The Last Case of Benedict Fox در تاریخ ۲۷ آوریل عرضه خواهد شد. این بازی برداشتی از آثار لاوکرفت (Lovecraft)، نویسنده مشهور رمان‌های ترسناک، به شمار می‌رود. در این عنوان، بازیکنان در نقش یک کارآگاه قرار می‌گیرند که باید اسرار پدر فوت شده خود را با وارد شدن به خاطرات مرموزش فاش کند. بازیکنان در این بازی با چالش‌های مختلفی مواجه می‌شوند. آن‌ها قادر به بهره‌گیری از مبارزات تن به تن و همچنین استفاده از یک اسلحه مرگبار خواهند بود و با پیشروی در بازی چندین توانایی جدید را به دست خواهند آورد.

بازی The Last Case of Benedict Fox برای کنسول ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC منتشر خواهد شد و از روز اول عرضه در دسترس مشترکان سرویس گیم پس (Game Pass) قرار خواهد گرفت.

EAGAMERDARKSIRENTop G (حاج کلنک سابق )گیمر غمگینjohn117marioEzio Auditore da Firenzeامیر حسینmeysambBloody.bladeMaster

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید