احتمالا تاریخ بتای عمومی Diablo 4 به زودی اعلام خواهد شد

۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۵

با توجه به حضور بازی Diablo 4 در رویداد زنده‌ی IGN Fan Fest در ماه جاری میلادی، احتمالا شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) تاریخ برگزاری بتای عمومی آن را اعلام کند.

بازی مورد انتظار Diablo 4 قرار است در ماه ژوئن ۲۰۲۳ عرضه شود و شرکت بلیزارد اینترتینمنت در نظر دارد با برگزاری تست بتای عمومی، به بازیکنان فرصت تجربه‌ی بازی قبل از انتشار را ارائه کند. با اینکه هنوز اعلامیه‌‎ی رسمی در مورد زمان دقیق برگزاری تست بتای Diablo 4 منتشر نشده است اما به نظر می‌رسد به زودی خبرهایی پیرامون آن پخش شود.

احتمالا تاریخ‌ برگزاری تست‌های بتای Diablo 4 در رویداد IGN Fan Fest این ماه اعلام شود. راد فرگوسن، مدیر کل فرانچایز Diablo در بلیزارد اینترتینمنت، در پاسخ به سوالی در مورد برگزاری تست بتای عمومی Diablo 4 و زمان پخش اطلاعات جدید در مورد آن، در توییتر توضیح داد: «به زودی! اگر یک نمایش از بازی در این ماه ارائه کنیم، ممکن است جزئیاتی اعلام شود».

بلیزارد قبلا تایید کرده است که بازی Diablo 4 به عنوان بخشی از رویداد زنده‌ی IGN Fan Fest که در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ (۱۷ فوریه ۲۰۲۳) به مدت دو روز برگزار می‌شود، نمایش خواهد داشت. علاوه بر این، بلیزارد قبلا تایید کرده بود بازیکنانی که Diablo 4 را پیش‌خرید کنند، زودتر از سایرین به نسخه بتای عمومی آن دسترسی خواهند داشت.

بازی Diablo 4 قرار است در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ (۶ ژوئن ۲۰۲۳) روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شود. در گذشته چندین گزارش منتشر شدند که ادعا داشتند روند توسعه‌ی این بازی با مشکلات متعددی مواجه شده است و احتمال تاخیر تاریخ انتشار آن وجود دارد.

KurosUNCLE ARTURکچل در زمستانmeysambamir_hasanpoor

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید