بازی FIFA 23 در صدر جدول فروش فیزیکی هفتگی بریتانیا قرار گرفت

۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۹

جدول فروش فیزیکی هفتگی بریتانیا منتشر شد و عناوین God of War Ragnarok ،FIFA 23 و Dead Space Remake به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

به گفته‌ی رسانه‌ی GameIndustry، فروش جدیدترین نسخه‌ی FIFA نسبت به هفته‌ی پیشین ۱۱ درصد افزایش داشته است. افزایش عرضه‌ی پلی استیشن ۵ و باندل مخصوص God of War Ragnarok در این کشور نیز در دستیابی این بازی به رتبه‌ی دوم تأثیر بسزایی داشت. فروش این عنوان انحصاری ۱۲ درصد افزایش پیدا کرد.

بازسازی Dead Space که در نخستین هفته‌ی انتشار خود به رتبه‌ی اول رسیده بود، ۵۲ درصد کم‌تر فروخت و این بار به جایگاه سوم رسید. Spongebob Squarepants: The Cosmic Shake که رتبه‌ی دهم را دارد، تنها بازی جدید این هفته است. پس از افزایش فروش The Last of Us Part I به دلیل آغاز پخش سریال اقتباسی شبکه‌ی اچ بی او (HBO)، فروش این بازی هم ۴ درصد کاهش داشت و نام آن در رتبه‌ی چهارم درج شد. آمار فروش بازی Forspoken همچنان رو به کاهش است و با سقوط ۸۳ درصدی این آمار در هفته‌ی دوم، بازی در رتبه‌ی بیستم این جدول قرار گرفته است.

جدول هفته‌ی منتهی به ۴ فوریه ۲۰۲۳ (۱۵ بهمن ۱۴۰۱) در ادامه قابل مشاهده است:

رتبهنام بازی
۱FIFA 23
۲God of War Ragnarok
۳Dead Space
۴Mario Kart 8: Deluxe
۵Call of Duty: Modern Warfare 2
۶Nintendo Switch Sports
۷Minecraft (سوییچ)
۸Grand Theft Auto 5
۹Pokémon Violet
۱۰Spongebob Squarepants: The Cosmic Shake

EAGAMERGodfather4224aref44red-eyed Banished KnightEzio Auditore da FirenzeRoyalknightKratosPashmak..darhalkhabzaman80KRATOSEFAN1امیرmrهادی صفاییParhamروح بخش گیمفا????Visible bearded manTobiasTin Tinکچل در زمستانmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید