فروش Ender Lilies: Quietus of the Knights به ۱ میلیون نسخه رسید

۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۸

شرکت بینری هیز اینتراکتیو (Binary Haze Interactive) همچنین به طرفداران گفت که منتظر برنامه‌های آیندۀ Ender Lilies باشند که احتمالاً به یک دنباله اشاره دارد.

شرکت بینری هیز اعلام کرده است که بازی Ender Lilies: Quietus of the Knights، اثری در سبک مترویدوانیا و ژانر فانتزی قرون وسطی، توانسته است در بازار جهانی به فروش یک میلیون نسخه‌ای دست پیدا کند. به همین مناسبت، طرحی ویژه توسط طراح مفهومی و کات‌سین، آیومی یامادا (Ayumi Yamada)، منتشر شده است که در تصویر شاخص خبر قابل‌ مشاهده است.

بازی Ender Lilies که پس از خروج از دسترسی زودهنگام در ماه ژوئن ۲۰۲۱ منتشر شد، دربارۀ دختر جوانی به نام لیلی (Lily) است و سقوط پادشاهی Kingdom of End را دنبال می‌کند. او به همراه شوالیۀ سایه (Umbral Knight)، به‌دنبال کشف واقعیت پشت نابودی این پادشاهی می‌رود. این عنوان برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

توسعه‌دهندۀ بازی سال گذشته به «توسعۀ بیشتر» Ender Lilies اشاره کرد. این سازنده در پست جدیدی در صفحۀ رسمی توییتر خود از طرفداران خواسته است تا «چشم‌انتظار آیندۀ پروژۀ Ender Lilies باشند» که باید منتظر ماند تا دید آیا به یک دنباله اشاره دارد یا نه.

در همین حین، یکی از توسعه‌دهنده‌های بازی، ادگلوب (Adglobe)، در حال همکاری با شرکت بینری هیز برای ساخت عنوان نقش آفرینی نوبتی Redemption Reapers است که در تاریخ ۳ اسفند ۱۴۰۱ (۲۲ فوریه ۲۰۲۳) برای پلی استیشن ۴، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در این باره چیست؟

بهزاد سالمیVahidvhDARKSIRENگیمر غمگینASSADullahAnubysmeysambManny CalaveraEspresso

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید