یک سوم دارندگان پلی استیشن ۵ تاکنون از پلی استیشن ۴ استفاده نکرده‌اند

۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۶

باتوجه به آمار منتشر شده، به‌نظر می‌رسد شرکت سونی در جذب بازی‌بازان جدید به خانواده‌ی پلی استیشن، عملکرد جالب توجهی داشته است.

طبق گزارش‌های رسمی از عملکرد مالی شرکت سونی، نزدیک به ۳۰ درصد افرادی که کنسول پلی‌استیشن ۵ را برای انجام بازی‌های ویدیویی انتخاب کرده‌اند، تاکنون پلی‌استیشن ۴ نداشته و از آن استفاده نکرده‌اند.

انتظار می‌رود این آمار که برپایه‌ی تعداد بازی‌بازان فعالِ ماهانه (MAU) به‌دست آمده است، در ماه‌های جاری و باتوجه به افزایش موجودی پلی‌استیشن ۵، حتی بیش از این رشد کند. شایان ذکر است که چنین مطلبی نشان می‌دهد استراتژی‌های سونی جهت دعوت و جذب بازی‌بازانی که تاکنون عضوی از خانواده‌ی پلی‌استیشن نبوده‌اند، کاملاً موفق و قابل‌قبول عمل کرده‌اند.

پلی‌استیشن ۵ که این روزها از کمپین‌های تبلیغاتی قدرتمندی بهره می‌برد، تاکنون ۳۲.۱ میلیون واحد فروش را تجربه و به‌طور قابل‌ملاحظه‌ای عرصه را برای ایکس‌باکس سری ایکس/اس تنگ کرده است. باید منتظر ماند و دید که آیا این کنسول می‌تواند انتظارات شرکت سونی مبنی بر فروش ۱۹ میلیون واحدی از ابتدا تا پایان سال مالی جاری را برآورده کند یا خیر.

منبع: PlayStationLifeStyle

بهزاد سالمیSepehrDARKSIRENBlack SwordsmanKianEnzeموز سخنگوNimazaman80EspressoVisible bearded manKratosAmirchDaniyalParhamRoyalknightAmir :))محمدامین حیدری🤘Mohsenj74meysambTin Tinmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید