بازی Star Wars Jedi: Survivor تاخیر خورد

۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۳

شرکت الکترونیک آرتس و استودیوی ریسپاون (Respawn) رسماً اعلام کردند که بازی Star Wars Jedi: Survivor تا ۲۸ آوریل ۲۰۲۳ (۸ اردیبهشت) تاخیر خورده است.

حساب کاربری رسمی جنگ ستارگان الکترونیک آرتس در توییتر اعلام کرد:

برای سه سال اخیر، تیم Jedi استودیوی ریسپاون با تمام وجود روی Star Wars Jedi: Survivor کار کرده است و ما بی‌صبرانه منتظر هستیم تا مخاطبین فصل بعدی ماجراجویی‌های Cal Kestis را تجربه کنند. هم‌اکنون، ما در مرحلۀ پایانی ساخت بازی قرار داریم که به اصلاح، پولیش، تثبیت عملکرد و مهم‌تر از همه، ارائۀ تجربۀ بی‌نظیر برای پلیر اختصاص دارد.

Jedi: Survivor پاسخ مستقیم و قاطع ما به بازخوردها و فیدبک بازیکنان است تا بتوانیم مقاصد غنی برای اکتشاف و مبارزات/جابه‌جایی بهبود یافته را به آن‌ها ارائه و البته داستان BD را ادامه دهیم. توسعۀ این بازی واقعاً ما را به یک تیم بهتر تبدیل کرده است و باعث شده تا خود را به سطحی جدید برسانیم.

برای رسیدن به سقف کیفی‌ای که در نظر داریم و همچنین آماده کردن شرایط بهتر برای توسعه‌دهندگان، ما به ۶ هفتۀ حیاتی نیاز داریم. بنابراین، حالا Star Wars Jedi: Survivor در تاریخ ۲۸ آوریل عرضه خواهد شد.

پیش از این، Jedi: Survivor برای عرضه در تاریخ ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ (۱۷ مارس ۲۰۲۳) برنامه‌ریزی شده بود.

HunTeR007IrNمحمدامین حیدریUNCLE ARTURAn anonymousABDVDProfessor genkiEspressojohn117SirAmirDARKSIRENBaBa Wossامیر حسینKratosArminanimalsOda nobunagaKianEnzeParhammeysambهادی صفاییmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید