اکتیویژن: موفقیت سریال The Last of Us نشان می‌دهد که نگرانی‌ها بی‌اساس هستند

۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۴

مدیر روابط عمومی اکتیویژن (Activision) یعنی خانم Lulu Cheng Meservey به تازگی با اشاره به موفقیت سریال The Last of Us گفته که نگرانی‌ها از معامله‌ی مایکروسافت بی‌اساس هستند.

با توجه به مقاومت کمیسیون فدرال تجارت در آمریکا یا FTC در مقابل خریداری شدن اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت، هر دو شرکت استدلال‌های خود در مقابله با ادعاهای سونی در رابطه با ضد رقابت بودن این معامله را به FTC ارائه داده‌اند. با این حال تکلیف این معامله هنوز کاملا مشخص نشده است.

به تازگی مدیر روابط عمومی اکتیویژن یعنی خانم Lulu Cheng Meservey در توئیتر خود هم به این استدلال‌ها پیوسته است. نکته‌ی جالب اینجاست که این مدیر تصمیم گرفته تا از موفقیت سریال The Last of Us در HBO به عنوان مدرک استفاده کند. Meservey با اشاره به موفقیت هنری و تجاری این سریال گفته که سونی از نظر آیپی نه تنها در جهان بازی، بلکه در سینما و تلویزیون هم بی‌رقیب بوده و به همین سبب خرید اکتیویژن توسط مایکروسافت نباید باعث نگرانی در این زمینه شود:

سریال The Last of Us دوباره باعث ایجاد علاقه و اشتیاق برای آن بازی شده است. استعداد سونی در خلق آیپی در بازی، تلویزیون و سینما واقعا تحسین برانگیز است. تعجبی ندارد که آن‌ها در بازار کنسول به حکمرانی ادامه می‌دهند. در زمینه‌ی بازی، سونی “اولین ما” است. آن‌ها بدون محافظت FTC هم به کار خود ادامه خواهند داد.

موفقیت سریال The Last of Us باعث شده تا فروش فیزیکی و دیجیتالی هر دو بازی The Last of Us Remastered و The Last of Us Part 1 در بریتانیا افزایش یابد. سریال The Last of Us در حال حاضر برای فصل دوم تمدید شده است. در همین حال خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت توسط سازمان CMA در بریتانیا در حال بررسی بوده و کمیسیون اروپایی هم به مقابله با این معامله علاقه نشان داده است.

خستهDs.rSkyrim : The Elder Scrolls VPain1990محمدامین حیدریPARASITE EVE 2UNCLE ARTURامینDARKSIRENامیر حسینMasterAxebangerBloody.bladeO2o0ashil0oHadesEllie terminatorA,,shsauronMasuod Enayatimore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید