بازیگران دی‌سی در دنیای انیمیشن، لایو اکشن و بازی‌ها یکسان خواهند بود

۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۶
جیمز گان - دی سی

پیتر سفران به تازگی اظهار داشته که آن‌ها از بازیگران یکسانی برای کاراکترهای دی‌سی در دنیای انیمیشن، بازی‌ها و لایو اکشن استفاده خواهند کرد.

جیمز گان و پیتر سفران از زمان پذیرفتن ریاست استودیو دی‌سی سعی داشتند تا نظمی را درون این دنیای سینمایی ایجاد کنند و سعی دارند تا روند ساده و جذابی را برای آینده دنیای سینمایی دی‌سی چه در فیلم و سریال و چه در انیمیشن و بازی‌ها رقم بزنند.

حالا که فیلم‌های آینده دنیای سینمایی دی‌سی اعلام شدند، پیتر سفران در مصاحبه تازه خودش اظهار داشته که بینندگان و طرفداران اطمینان داشته باشند که بازیگر یک نقش در آثار آینده دی‌سی چه در فیلم و سریال و چه در دنیای انیمیشن و بازی‌های ویدیویی، یک نفر خواهد بود.

پیتر سفران برای مثال به جان سینا اشاره کرده که نقش پیس‌میکر را ابتدا در فیلم جوخه انتحار (The Suicide Squad) بازی کرده بود و پس از آن این نقش را در سریال پیس‌میکر (Peacemaker) به تصویر کشید. پیتر سفران در همین زمینه گفته:

بازیگران آینده دنیای سینمایی دی‌سی قرار است در فیلم‌ها و همچنین سریال‌ها بازی کنند چراکه هیچ مرزی برای ما وجود ندارد. اگر جان سینا نقش پیس‌میکر را در فیلمی بازی کرده، خود او باید همین نقش را در دنیای سریال نیز به تصویر بکشد. این مسئله بسیار مهمی برای ما در توسعه آینده دنیای سینمایی دی‌سی محسوب می‌شود.

پیتر سفران اظهار داشته که آن‌ها سعی دارند تا جلوی گیج شدن مردم از تماشای چندین بازیگر در نقش‌های یکسان را بگیرند. او در ادامه اضافه کرده:

قرار نیست چندین بازیگر نقش شخصیت یکسانی را در دنیای سینمایی دی‌سی بازی کنند که منجر به گیج شدن بیننده‌ها بشود.

منبع: کولایدر

BrainiacDELTA_ 4john117BoogimanReversepointامیر حسینKratosmeysambامیرShark Gamer

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید