تریلر Destiny 2: Lightfall سلاح‌های جدید را نمایش می‌دهد

۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۶

بانجی (Bungie) تریلر جدید بسته الحاقی Lightfall بازی Destiny 2 را منتشر کرد و در آن به نمایش تجهیزات جدیدی که برای هر کلاس از مبارزها در نظر گرفته است، پرداخت.

شرکت بانجی تریلر جدیدی از بازی Destiny 2 منتشر کرد و در آن به نمایش سلاح‌ها و تجهیزاتی که بازیکنان می‌توانند در بسته الحاقی Lightfall به دست آورند، پرداخته است. یکی از سلاح‌های تهاجمی جدید این بسته الحاقی، یک تیربار به نام Quicksilver Storm Exotic خواهد بود که ابتدا از طریق پیش‌سفارش نسخه‌ی Deluxe ارائه می‌شود. بازیکنان می‌توانند یک تقویت‌کننده برای این تفنگ به دست آورند که قدرت پرتاب نارنجک‌هایی برای فعال کردن Strand Tangles و کشتن دشمنان ایجاد می‌کند.

در بخش تجهیزات جدید، مبارزان Warlock چکمه‌های قدرتمندی به نام Swarmer را دریافت خواهند کرد که این چکمه‌ها با ایجاد امواج مخصوصی می‌توانند تله‌های Strand Tangles دشمنان را شناسایی کرده و آن‌ها را از بین ببرد. بازیکنانی که از این چکمه‌ها استفاده می‌کنند، به خوبی قادر هستند با تهاجم تفنگ Quicksilver Storm و تله‌های Strand Tangles مقابله کنند. مبارزان کلاس Titan چکمه‌های Aberrant Leap را دریافت می‌کنند تا محافظ قدرتمندتری با استفاده از قابلیت Barricade بسازند و دشمنان را به دام اندازند. در نهایت کلاس Hunters یک کلاه‌خود به نام Cyrtarachne’s Facade به دست می‌آورد تا هنگام استفاده از قلاب، Woven Mail تولید شود.

Woven Mail باعث می‌شود تا بازیکنان هنگام استفاده از تفنگ‌های تک تیرانداز، لرزش کمتری را تجربه کنند. بازیکنانی که به زیر‌کلاس Void علاقه‌مند هستند، از شلیک با مسلسل Deterministic Chaos لذت خواهند برد. پس از برخورد شلیک چهارم این مسلسل، دشمنان ضعیف خواهند شد و اگر شانزدهمین تیر با موفقیت به آن‌ها اصابت کند، آسیب Volatile را فعال می‌کند که در صورت کشته شدن آن‌ها، یک انفجار رخ خواهد داد. علاوه بر این موارد، بازیکنان در بسته الحاقی Lightfall می‌توانند یک شمشیر منحصر به فرد به نام Winterbite را دریافت کنند که می‌تواند با تولید Frost Orb، دشمنان را منجمد سازد.

بازی Destiny 2: Lightfall قرار است در تاریخ ۹ اسفند ۱۴۰۱ (۲۸ فوریه ۲۰۲۳) روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شود. انتشار این بسته الحاقی همزمان با شروع فصل بیستم بازی Destiny 2 خواهد بود که هنوز جزئیاتی از محتوا و موضوع آن اعلام نشده است.

Daniyal BleszinskiNima ShamsParhamLu BumeysambEzio Auditore da Firenzeامیر🤘Mohsenj74HunTeR007IrNشبح گیمفا (کاربر حرفه‌ای)KianEnze

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید