ارواح بر می خیزند ! | 25 دقیقه از گیم پلی بازی Murdered: Soul Suspect

۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ۰۱:۰۸

یکی از سورپرایز های شرکت اسکوئرانیکس قبل از نمایشگاه E3 رونمایی از بازی Murdered: Soul Suspect بود . امروز تریلری از  یکی از مراحل بازی منتشر شدکه در ادامه می توانید آن را دانلود کنید . در این تریلر که حدود 25 دقیقه می باشد ، بازیباز یکی از مراحل ابتدایی بازی را سپری می کند ؛ حل پازل ها و معماهای گوناگون همانند فیلم های کاراگاهی است که در کنار مبارزه با دشمنان بسیار لذت بخش می باشد .

این بازی یک عنوان اکشن ماجراجویی می باشد و دارای یک تم ماوراالطبیعی است . بازیباز در Murdered: Soul Suspect در نقش یک کارآگاه ( سابق ! ) به نام Ronan O’Connor باید روی پرونده قتلی عجیب کار کند . این پرونده قتل مختص به خود کارآگاه می باشد و واژه ی سابق هم به همین دلیل است . روح کارآگاه رونان باید در بازی آخرین و عجیب ترین پرونده ی خود ، که قتل خودش در آن ثبت شده است را حل کند !

این تریلر 25 دقیقه ای بخش هایی از گیم پلی بازی را نشان می دهد . Ronan O’Connor در این تریلر باید از روش های مختلف و قابلیت های خودش پرونده ها و معماهای گوناگون را حل کند و همچنین با موجوداتی که به نظر می رسد ارواح را به دیار باقی می فرستند مبارزه کند . بازی در بعضی از قسمت ها ترسناک می باشد و می تواند قلب بازیباز را نگه دارد .

[jwplayer mediaid=”90955″]

دانلود ویدئو HD

دانلود ویدئو SD

بازی توسط استودیوی Airtight Games در حال ساخت است و در سال 2014 برای پلتفرم های این نسل توسط اسکوئرانیکس منتشر می شود .

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید