بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه فوریه مشخص شدند

۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۳

به تازگی لیست بازی‌های ماه فوریه کاربران Essential سرویس پلی استیشن پلاس توسط یک لیکر به بیرون درز پیدا کرد که در میان آن‌ها عناوینی همچون OlliOlli World و Mafia Definitive Edition حضور دارند.

به‌روزرسانی:

سونی رسماً فهرست بازی‌های لیک شده را تایید کرد و به مانند تمامی اطلاعات قبلی، این افشاء از سوی Blillbil-kun نیز صحیح بوده است.

متن اصلی:

طبق اعلام یک لیکر با نام مستعار billbil-kun، عناوین زیر قرار است در ماه فوریه سال ۲۰۲۳ در اختیار کاربران Essential سرویس PS Plus قرار گیرد. با توجه به سابقه خوب این لیکر در انتشار اطلاعات، انتظار می‌رود صحت این لیست در روزهای آتی توسط فروشگاه پلی استیشن تایید شود.

در ادامه می‌توانید بازی‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵، ماه فوریه ۲۰۲۳ برای کاربران Essential سرویس PS Plus را مشاهده بفرمایید.

  • OlliOlli World (PS5 | PS4)
  • Mafia Definitive Edition* (PS4)
  • Evil Dead The Game (PS5 | PS4)
  • Destiny 2 Beyond Light [DLC] (PS5 | PS4)

با توجه به اینکه عنوان OlliOlli World از جمله بازی‌های رایگان فروشگاه هامبل باندل (Humble Bundle) در ماه ژانویه ۲۰۲۳ بوده است، حضور این بازی در لیست ماه فوریه PS Plus بسیار محتمل به نظر می‌رسد. همچنین علاوه بر عنوان یاد شده، بازی Evil Dead The Game نیز مدتی در اپیک گیمز (Epic Games) به صورت رایگان در اختیار کاربران این فروشگاه قرار گرفت.

با توجه به اینکه توسعه دهندگان Destiny درصدد عرضه بسته الحاقی بزرگی برای این عنوان هستند، طبیعی است که بخواهند با قرار دادن این عنوان در PS Plus، این بازی را باری دیگر در کانون توجه‌ها قرار بدهند. عنوان Mafia Definitive Edition نیز بازسازی نسخه خاطره انگیز سال ۲۰۰۲ است که علاوه بر پلی‌ استیشن برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس باکس در دسترس قرار دارد، همچنین این احتمال وجود دارد که عنوان یاد شده با توجه به محدودیت‌های انتشاری که در بعضی از مناطق دارد، جای خود را به بازی‌های دیگری در آن مناطق خاص بدهد.

طبق صحبت‌های این لیکر، بازی‌های این لیست از ۷ فوریه (۱۸ بهمن) الی ۶ مارس (۱۵ اسفند) در دسترس قرار خواهند گرفت. حال باید دید که آیا در دو روز آینده صحت این لیست توسط فروشگاه پلی استیشن تایید خواهد شد یا خیر.

john117AnubysSirAmirRednobodyRay TracingMax22Ezio Auditore da FirenzeHeisenbergmehdi_cd2006agha mahanVisible bearded manRedDevilsHuntermario❤GOD OF WAR❤Amir :))Rubyred-eyed Banished Knightشبح گیمفا (کاربر حرفه‌ای)AMIR WAZOWSKImore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید