Miyamoto:شرکت Nintendo راه آسانی را در پیش ندارد و فروش Wii U نسبتا قابل قبول نیست

۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۰

توسعه دهنده ی بازی های Nintendo ، آقای Shigeru Miyamoto اعتراف کرد که شرکت Nintendo به دلیل برآورده نکردن انتظاراتی که در ابتدا از فروش Wii U داشتند ، راه آسانی را در پیش ندارد.

Miyamotoتوضیح داد که آن ها با بازی های سطح بالایی همانند Pikmin 3 و Wii Fit U با مشکل مواجه شده اند. دلیل این اتفاق هم این است که ساخت و توسعه ی بازی در حالت HD می باشد. متعاقبا این بازی ها تاخیر خوردند ، اما هم اکنون Miyamoto می گوید که آن ها نباید با چنین مشکلاتی در آینده برخورد کنند. Miyamoto با ابراز امید در افزایش فروش کنسول خود ، صحبت های خود را خاتمه داد.

صحبت های آقای Miyamoto را نیز می توانید در زیر به صورت کامل مشاهده نمایید:

بله ، شرکت Nintendo راه آسانی را در پیش ندارد و فروش Wii U نسبتا قابل قبول نیست(با حالت خنده). همچنین کنسول Wii U ویزگی یک مرورگر اینترنتی را نیز دارد و داشتن دو صفحه ی نمایش بسیار میفید است ، حتی مشاهده ی ویدئوهای آنلاین را به سادگی امکان پذیر است ، اما هیچ کس در واقع آن را در این راه استفاده نمی کند. اساسا در برنامه ی کاری ما قرار بود که بازی های Pikmin 3 و Wii Fit U در بین ماه های ژانویه و مارس عرضه شوند. سال قبل این مقصود را نداشتم که ساخت کامل بازی تا همین الان طول بکشد ، ولی ما مشکلات زیادی را در HD سازی بازی داشته ایم. ما باید در آینده این کار را بهتر انجام دهیم.

ایشان در ادامه افزودند:

ضمنا ، ساخت و توسعه ی سخت افزار با تاخیر مواجه شده است. دلیل این تاخیر هم تعلل کردن کل محیط توسعه بود که همچنین این امر باعث ضربه خوردن به تولید بازی ها شد. وقتی شما یک بازی را تولید می کنید.

بله ، گذشته از این قضایا ما Lego City Undercover و The Wonderful 101 در اختیار داریم. همچنین ما در آینده Super Mario 3D World, Donkey Kong Country: Tropical Freeze و Mario Kart 8 را خواهیم داشت. پس به زودی حتما یک Wii U بخرید. من منتظرم که فروش Wii U در این تابستان به رقم قابل قبولی برسد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید