حداقل سیستم مورد نیاز بازی Redfall اعلام شد

۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۸

استودیوی آرکین (Arkane) به‌تازگی مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی داستان-محور و اول شخص شوتر خود، یعنی Redfall، را منتشر کرده است.

عنوان Redfall اولین بازی بزرگ استودیوی آرکین است که پس از ورود این تیم به استودیوهای ایکس باکس، منتشر خواهد شد. بعد از این‌که استودیوی مذکور تحت مالکیت مایکروسافت در آمد، آرکین توانست بازی Deathloop را منتشر کند. اما با توجه به قرارداد انحصاری قبلی خود با سونی، اولین بازی منتشرشدۀ آن‌ها پس از ورود به خانوادۀ ایکس باکس، در زمان عرضه برای کنسول‌های آن منتشر نشد. اگرچه، مانند تقریباً تمام بازی‌های انحصاری دیگر ایکس باکس، Redfall نیز برای پلتفرم رایانه‌های شخصی انتشار خواهد یافت.

اگر به‌دنبال تجربۀ عنوان Redfall روی PC هستید، احتمالاً برایتان سوال است که جهت تجربۀ این بازی به چه سخت‌افزاری نیاز دارید. خوشبختانه، به نظر می‌رسد که استودیوی آرکین مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی اول شخص شوتر Redfall را منتشر کرده است.

حداقل سیستم موردنیاز:

  • سیستم عامل: ویندوز ۱۰ (۶۴ بیت)
  • پردازنده: Intel Core i5 8400 یا AMD Ryzen 5 1600
  • رم: ۱۶ گیگابایت
  • کارت گرافیک: Nvidia GeForce GTX 1070 یا AMD Radeon RX 580
  • حافظۀ ویدیویی: ۸ گیگابایت
  • فضای ذخیره‌سازی: ۱۰۰ گیگابایت فضای خالی

دقت کنید که این مشخصات حداقل سیستم موردنیاز است و فعلاً باید منتظر سیستم پیشنهادی بمانیم. علاوه بر آن، استودیوی آرکین بهتر است عملکرد واقعی سیستمی با این مشخصات در بازی را نیز در آینده اعلام کند.

در جریان مراسم Xbox Developer Direct اخیر، آرکین ویدیویی از گیم‌پلی این بازی منتشر کرد. بازی Redfall در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ (۲ مِه ۲۰۲۳) برای ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما دربارۀ حداقل سیستم موردنیاز بازی چیست؟

خستهDaniyal Bleszinski77eddySparklingBlueMMYKINGگیمر غمگینOnly Xboxاسد ابولPashmak..darhalkhabEzio Auditore da Firenzeموز سخنگوThe Beast MasterکوروشNima Shams...Eternal...Top G ( تازه رها شده از بند )meysambشبح گیمفا 👣Mastermore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید