از مزایای پیش خرید عنوان Redfall رونمایی شد

۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۴

بتسدا (Bethesda) از مزایای خرید نسخه Bite Back Edition و پیش‌خرید بازی Redfall در قالب یک تریلر، رونمایی کرد.

در جریان مراسم Xbox and Bethesda Developer Direct که روز گذشته برگزار شد، استودیوی آرکین (Arkane)، با انتشار یک گیم‌پلی طولانی از عنوان Redfall اعلام کرد که این اثر در ماه مِه سال جاری عرضه خواهد شد. بتسدا نیز با معرفی نسخه دیجیتالی Bite Back Edition، مزایای خرید این نسخه و همچنین پیش‌خرید بازی را برای طرفدران شرح داد.

نسخه Bite Back Edition بازی، ۹۹.۹۹ دلار قیمت خواهد داشت که دو قهرمان قابل بازی به این عنوان اضافه خواهد کرد. علاوه بر موارد بالا، خریداران این نسخه برای هر یک از چهار قهرمان بازی، لباس و کوله‌پشتی مخصوص دریافت خواهند کرد. اسکین سلاح Laser Beam و سرنیزه نظامی نیز از دیگر مزایای خرید این نسخه خواهد بود.

آن دسته از طرفدارانی که قصد پیش‌خرید و یا تجربه بازی از طریق سرویس گیم‌ پس (Game Pass) را دارند نیز از بسته Vampire Hunter بهره‌منده خواهند شد که شامل شاتگان انحصاری Grim Tide، اسکین سلاح Polar Vortex و سر نیزه Blood Ravager است. در ادامه می‌توانید تریلر پیش‌خرید این عنوان را تماشا کنید.

بازی Redfall در تاریخ ۲ مِه ۲۰۲۳ (۱۲ اردبیهشت ۱۴۰۲) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس‌ باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد، همچنین این عنوان از زمان عرضه برای مشترکین سرویس گیم‌ پس در دسترس خواهد بود.

اسد ابولHunTeR007IrNDARKSIRENred-eyed Banished KnightXboxfanBehzaadUNCLE ARTURThe.Last.DragonEspressoBlack SwordsmanTop G ( تازه رها شده از بند )MMYKINGAshen undead the bearerNathan MillerRezamhmteamDarksidersFernandomeysambnobodymore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید