سازندگان Redfall و Hogwarts Legacy روی عنوانی از سری Horizon کار می‌کنند

۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۸

استودیوی گوبو (Gobo) که سابقاً در ساخت و توسعه‌ی عناوین Redfall و Hogwarts Legacy نقش داشته، درحال کار روی مجموعه‌ی Horizon است.

به‌تازگی حساب رسمی استودیوی گوبو، که در شهر برایتون اَند هوو در جنوب انگلستان واقع شده است، با انتشار توئیتی اعلام کرد در هم‌کاری با گوریلا گیمز (Guerrilla Games) در حال کار روی عنوانی از مجموعه‌ی Horizon هستند:

از اینکه خبر همکاری با استودیوی گوریلا گیمز در توسعه‌ی جهان سری Horizon را با شما به‌اشتراک می‌گذاریم هیجان‌زده‌ایم.

باتوجه به پیشینه‌ی گوبو و سابقه‌ی کار آن‌ها روی عناوین متعددی چون Redfall, Hogwarts Legacy, Disney Infinity و For Honor، به‌نظر نمی‌رسد این استودیو نقش پررنگی در بسطِ جهان Horizon داشته باشد و احتمالاً تنها به‌عنوان تیم کمکی، به گوریلا گیمز جهت توسعه‌ی عناوین مختلفی از این مجموعه، یاری خواهند رساند. با این حال اما برخی گمانه‌زنی‌ها دررابطه با دخالت این استودیو در ساخت نسخه‌ی ریمیک Horizon Zero Dawn اشاره دارند.

لازم به ذکر است عنوان Horizon Forbidden West به عنوان آخرین بازی از مجموعه، هم‌اکنون به‌صورت انحصاری در اختیار دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ قرار دارد. ضمناً بسته‌ی الحاقی Burning Shores از این بازی نیز در تاریخ ۳۰ فروردین ماه ۱۴۰۲ (۱۹ آوریل ۲۰۲۳ میلادی)، تنها برای کنسول نسل نهمی شرکت سونی منتشر خواهد شد.

مبنع: VideoGamesChronicle

mehdi_cd2006منم یکی مثل خودتred-eyed Banished Knight77موز سخنگوDARKSIRENVisible bearded manABDVDKurosEren YeagerUNCLE ARTURWounds🤘Mohsenj74FernandoKHEDER_Pro_GamerParhamامیرA,,shREZAGAMERThe.Last.Dragonmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید