نقدها و نمرات Dead Space Remake منتشر شدند

۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۷
Dead Space Remake

با نزدیک شدن به انتشار Dead Space Remake، نقدها و نمرات این بازی مورد انتظار از سوی وبسایت‌های معتبر منتشر شدند.

در ادامه، بخش نتیجه‌گیری برخی از نقد و بررسی‌ها را مطالعه می‌کنید:

Gamingbolt 10/10

Dead Space یکی از بهترین بازی‌های ترس بقاء در کل تاریخ است. این ریمیک، یک شاهکار در ژانر ترس را به گونه‌ای ارائه می‌دهد که نقاط قوت آن بیش از گذشته بدرخشند و در عین حال، بهبودهای هوشمندانه و معناداری را نیز به آن اعمال می‌کند.

Gamespot 9/10

این غیرممکن است که از Dead Space Remake انتظار داشته باشیم که تحولی مشابه با Resident Evil 2 Remake داشته باشد. جهشی در حد تحول نسل‌ها رخ نداده و تحولات نیز به بزرگی بازسازی کپکام نیستند و DS Remake مشابه نسخۀ اورجینال و آشنا به نظر می‌رسد، در حالی که استودیوی مُتیو تغییرات مدنظر خود را با ظرافت در آن اعمال کرده است. شاید ماموریت‌های جانبی باعث شوند که برخی عطش بیشتری پیدا کنند، اما تمامی المان‌های دیگر در حالی که پایبند به اثر اورجینال هستند، بهبودهای متعددی را نیز به خود دیده‌اند. تازه‌واردان و طرفداران هاردکور، هر دو بیشترین لذت ممکن را از این تجربه خواهند برد. این بهترین زمان برای تجربۀ یکی از بهترین بازی‌های وحشت بقاء تاریخ است.

IGN 9/10

Dead Space یک ریمیک فوق‌العاده است و بدون هیچ شکی بهترین شیوه برای تجربۀ یکی از بهترین عناوین وحشت بقاء که توسط کپکام ساخته نشده است محسوب می‌شود.

Destructoid 8.5/10

این احساس خوبی است که به USG Ishimura بازگردیم. Dead Space به عنوان یک مفهوم و کانسپت کهنه نشده است و بازسازی انجام شده از سوی استودیوی EA Motive، بهترین ویژگی‌های آن را به عنوان هایلایت‌هایی به نمایش می‌گذارد و گرد و خاک را از کالبد کهنۀ آن می‌‎زداید. طرفداراک سبک وحشت بقاء احتمالاً چیزی که می‌خواهند را از این ریمیک دریافت خواهند کرد: بازگشت یک اثر کلاسیک با گرافیک فوق‌العاده و تغییرات غیرمنتظرۀ دیگر، اما با رویکردی مشابه که قبلاً آن را مشاهده کرده‌ایم.

VGC 8/10

Dead Space بازسازی‌ای به حساب می‌آید که از نظر بصری خیره‌کننده و در عین حال به نسخۀ اورجینال نیز پایبند است و مواردی که باید را مدرنیزه می‌کند. به صورت طبیعی، این ریمیک به شکل قابل توجه‌ای بهتر از بازی اورجینال ظاهر می‌شود، اما تاثیرگذارترین بهبود، اضافه شدن دیالوگ و صداگذاری به شخصیت آیزاک است. اگرچه این عنوان بدون مشکل نیست، اما در کل به اندازۀ بازی‌ای که ۱۵ سال پیش عرضه شد، لحظات هیجان‌انگیزی را در خود جای داده است.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
میانگین نمرات بازی در وبسایت اوپن‌کریتیک

بازی Dead Space در تاریخ ۷ بهمن ۱۴۰۱ (۲۷ ژانویه ۲۰۲۳) برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

Pashmak..darhalkhabPlaystation x BungieKo0ashil0oموز سخنگوMehran.Bamehdi_cd2006M.MTThe Beast MasterAQUARIUSRuby77اسد ابول????Visible bearded manred-eyed Banished Knightگیمر غمگینM.KhKurosVahidvhmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید