هواداران Starfield از عدم نمایش این بازی در مراسم اخیر ایکس باکس گله‌مندند

۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۷

اگرچه این شرکت پیش‌تر اعلام کرده بود که Starfield در مراسم Xbox Developers Direct 2023 حضور نخواهد داشت، هواداران هنوز از این موضوع شاکی هستند.

دو هفته‌ی پیش بود که اعلام شد که این مراسم در تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۲۳ (۵ بهمن ۱۴۰۱) برگزار می‌شود. این شرکت حتی به وضوح اعلام کرد که تمرکز مراسم یادشده بر عناوین Minecraft Legends ،Redfall ،Forza Motorsport و Elder Scrolls Online خواهد بود. شرکت بتسدا (Bethesda) نیز گفته بود که نمایش Starfield به دلیل طولانی بودن، رویدادی اختصاصی و جداگانه خواهد داشت.

اگرچه معرفی و عرضه‌ی عنوان Hi-Fi Rush شوکه‌کننده بود، اما نمایشی از Starfield در کار نبود تا تماشاکنندگان را به وجد بیاورد. با توجه به پیام‌های کاربران مختلف در یوتیوب، ردیت و توییتر، به نظر می‌رسد که شمار قابل توجهی از مردم از عدم نمایش این بازی در مراسم دیشب خبردار نبوده‌اند.

چند نمونه از این نارضایتی‌ها را در ادامه مشاهده می‌کنید:

مایکروسافت خبر برگزاری رویدادی بزرگ را منتشر می‌کند، تاریخ انتشار بازی Redfall، Minecraft و یکی از عناوین بزرگ خودش را مشخص می‌کند، اما تاریخ عرضه‌ی Starfield و Forza را اعلام نمی‌کند. مایکروسافت دارد چه کار می‌کند؟😬

Hi-Fi Rush عالی به نظر می‌رسد و نسبت به Redfall هم خوش‌بینم، اما واقعاً رویداد بی‌روحی بود. سکوت خبری Starfield هم امیدوارکننده نیست.

برخی از هواداران صرفاً از مشخص نشدن تاریخ رویداد اختصاصی Starfield ناامیدند، برخی دیگر نیز با توجه به تاریخ انتشار Redfall و بازه‌ی انتشار Forza Motorsport به دنبال حدس این تاریخ می‌گردند. همچنین، شایان ذکر است که ایکس باکس در نوشته‌ای دیگر در باره‌ی رویداد شب گذشته اعلام کرد:

همانطور که پیش‌تر هم گفتیم، برای آنکه مدت نمایش Starfield، ساخته‌ی استودیوی بتسدا گیمز، به میزان مطلوبی باشد، رویدادی اختصاصی برای آن تدارک می‌بینیم.

ایکس باکس

Top G ( تازه رها شده از بند )RanDARKSIRENKurosBloody.bladeمحمدامین حیدریGidoraBlack SwordsmanامیرhalkernobodySaladin_The_WisePorfosorThe.Last.Dragonامیر حسینjohn117Daniyal Bleszinskiناتی گادEspressomeysambmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید