تریلری جدید از گیمپلی بازی Hogwarts Legacy منتشر شد

۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۷

استودیوی آوالانچ سافتور (Avalanche Software) تریلری از گیمپلی Hogwarts Legacy منتشر کرده است که به مخفی‌کاری، میدان مبارزه با اژدها و چند مورد دیگر می‌پردازد.

اکنون که دو هفته به انتشار این بازی باقی مانده است، پیش‌نمایش‌ها و گیمپلی‌های جدیدی از آن منتشر می‌شود و جزئیات بیش‌تری را از این عنوان نقش‌آفرینی به اشتراک می‌گذارد. تریلری که در ادامه مشاهده می‌کنید، شخصیت اصلی و پاپی سوییتینگ (Poppy Sweeting) را حین گشتن به دنبال گابلین‌ها، نفوذ به سالن هورنتیل (Horntail Hall) و مشاهده‌ی میدان مبارزه با اژدهایی نشان می‌دهد که شکارچی‌ها آن را اداره می‌کنند.

بازیکنان می‌توانند مخفی‌کاری را در پیش بگیرند و پنهانی به اماکن نفوذ کنند یا اینکه با مبارزه‌ی مستقیم به مقابله با شکارچی‌ها و لویالیست‌ها (Loyalists) بپردازند. آن‌ها سرانجام با شماری از آن‌ها در نزدیکی اژدهایی به بند کشیده شده مبارزه می‌کنند. همانطور که دیدید، پس از شکست شکارچیان، این اژدها فرار می‌کند. مبارزات مبتنی بر طلسمی که در این ویدیو نمایش داده می‌شود نیز خوب به نظر می‌رسد.

بازی Hogwarts legacy در تاریخ ۱۰ فوریه (۲۱ بهمن ۱۴۰۱) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس، در تاریخ ۴ آوریل (۱۵ فروردین ۱۴۰۲) برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و در ۲۵ ژوئیه (۳ مرداد ۱۴۰۲) برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

فارغ از مأموریت‌های اصلی بازی که به پایان رساندنشان حدود ۳۵ ساعت به طول می‌انجامد، بیش از ۱۰۰ مأموریت فرعی نیز در بازی وجود دارد که شیوه‌ی مواجهه‌ی بازیکنان با آن‌ها می‌تواند در پیش‌روی داستان اثرگذار باشد.

red-eyed Banished KnightDARKSIREN🤘Mohsenj74محمدامین حیدریUNCLE ARTURAnubysSaladin_The_WiseامیرDaniyal BleszinskiAli.warX_Wolverine_Xناتی گادAshen undead the bearermeysambALIREZA0111AlirezaDarksidersKhafiG.LNREZAGAMERmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید