ناظر دیسکورد The Day Before در واقعی بودن آن تردید دارد

۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۵
بیوم

ناظر ارشد سرور دیسکورد بازی The Day Before، در پاسخ به نگرانی طرفداران اعلام کرد که در حال حاضر گیم‌پلی بازی را ندیده و از واقعی بودن آن اطمینان ندارد.

چندی پیش ناظر ارشد سرور دیکسورد بازی The Day Before اعلام کرد که دیگر از وجود داشتن این بازی مطمئن نیست. پس از این بیانیه، نگرانی طرفداران این بازی بقامحور شروع به افزایش کرد. طبق گزارش‌ها، اخیرا یک کاربر به نام Wholf که به عنوان ناظر ارشد سرور دیسکورد بازی The Day Before فعالیت دارد، در توییتر اعلام کرد که از واقعی بودن این عنوان اطمینان ندارد. پس از اعلام این خبر در توییتر، Wholf در دیسکورد توضیح داد: «در پاسخ به کسانی که پیرامون واقعی بودن این بازی تردید دارند، باید بگویم که در حال حاضر من هم از این موضوع اطمینان ندارم».

سپس این ناظر ارشد در پیام دیگری توضیح داد که تاکنون هیچکس گیم‌پلی بازی The Day Before را ندیده است که احتمالا منظور او به سایر مدیران رسانه‌ای بازی مربوط می‌شود. با توجه به اینکه خبر پخش یک تریلر جدید از گیم‌پلی بازی توسط همین فرد پخش شده بود، به نظر می‌رسد شرایط برای طرفداران بسیار پیچیده شده است.

باید توجه داشت که این اظهار نظر مدیر سرور دیسکورد بازی The Day Before، تنها عامل نگرانی طرفداران نیست. اخیرا صفحه‌ی این بازی از فروشگاه استیم حذف شد و سازندگان اعلام کردند این اتفاق به دلیل یک اشکال فنی جزئی رخ داده است. با این حال کمی بعد مشخص شد که تاریخ عرضه‌ی بازی تا ۹ ماه به تاخیر خواهد افتاد؛ چرا که نام تجاری این بازی توسط شخص دیگری ثبت شده و در مالکیت او قرار دارد.

با این حال به نظر می‌رسد طبق وعده‌ی سازندگان، تریلر گیم‌پلی بازی The Day Before در راه است. تیم سازنده در توییتر اعلام کرد که این تریلر پخش خواهد شد اما استودیو باید قبل از انتشار آن با تیمی از وکلای حقوقی مشورت کند. بدون شک این اخبار، طرفداران بازیی را بسیار سردرگم و دلسرد کرده است؛ به خصوص اینکه در گذشته شنیده بودند استودیوی فنتستیک (Fntastic) برای ساخت بازی The Day Before به کمک داوطلبان نیاز دارد.

خستهDARKSIRENUNCLE ARTURAnubysAli.warDaniyal BleszinskiBaBa WossParhamEspressoKianEnzemeysambShark Gamerموز سخنگوWitcherکاکاسنگیred-eyed Banished Knightking chiefNima Shams

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید