ناتی داگ: ما Uncharted را کنار گذاشتیم و می‌توانیم همین کار را با The Last of Us انجام دهیم

۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۸

آقای نیل دراکمن، کارگردان و رئیس استودیوی ناتی داگ، می‌گوید حتی اگر The Last of Us Part III ساخته نشود، پایان‌بندی پارت دوم به اندازه کافی قوی بوده است.

آقای دراکمن در مصاحبۀ اخیر خود با خبرگزاری Buzzfeed، زمانی که دربارۀ آیندۀ این فرنچایز پرسیده شد، در رابطه با آیندۀ آن و احتمال ساخت بازی The Last of Us Part 3 صحبت کرد.

قبلاً به‌روشنی اذعان کردیم که بازی بعدی Last of Us یک تجربۀ چندنفره خواهد بود، جایی که می‌توانید با دوستان خود وارد جهان The Last of Us شوید و اضطراب و خشونت این دنیا را تجربه کنید؛ و داستانی کاملاً جدید و شخصیت‌هایی که در شهر دیگری زندگی می‌کنند که تا به حال در دنیای Last of Us دیده نشده‌اند. این فصل جدیدی از جهان The Last of Us خواهد بود.

در ادامه، دراکمن دربارۀ روند تصمیم‌گیری برای ساخت بازی‌ها و The Last of Us Part III صحبت کرد:

جدای از آن، می‌دانم که عده‌ای دربارۀ The Last of Us Part 3 سوال دارند و این‌که آیا ساخته خواهد شد یا نه. تنها می‌توانم بگویم که در استودیوی ناتی داگ ما بسیار مفتخریم که شرکت ناشر ما سونی است؛ که یعنی سونی بودجۀ بازی‌هایمان را فراهم می‌کند، حامی ماست و تحت مالکیت او قرار داریم. آن‌ها در قدم‌به‌قدم این راه از ما حمایت کردند تا به دنبال علایقمان برویم و چون یک اثر موفق است، همه فکر می‌کنند که فشار زیادی روی ماست و مجبوریم که یک دنباله بسازیم. اصلاً این‌چنین نیست. برای ما، Uncharted فوق‌العاده موفق بود – Uncharted 4 یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های ما بود – و قادر هستیم که قلم‌مان را کنار بگذاریم و بگوییم که دیگر کار ما اینجا تمام است. دیگر آن را پشت سر گذاشته‌ایم.

به همین ترتیب، برای The Last of Usهم به ما بستگی دارد که بخواهیم آن را ادامه بدهیم یا نه. پروسۀ ما برای تصمیم‌گیری همان است که در ساخت پارت دوم اتخاذ کردیم، یعنی اگر بتوانیم داستانی تأثیرگذار خلق کنیم که، دقیقاً مثل بازی اول و دوم، پیامی جهانی و سخنی دربارۀ عشق داشته باشد، پس آن داستان را تعریف خواهیم کرد. اگر هم نتوانیم داستانی پیدا کنیم، پایان‌بندی پارت دوم بسیار قوی است و همین حسن‌ختامی بر آن خواهد بود.

دراکمن همچنین به ساخت فصل دوم سریال اقتباسی The Last of Us اشاره کرد و گفت:

گفت‌وگوهایی دربارۀ برنامه‌های آینده در صورت تمدید سریال انجام شده است. هنوز هیچ‌چیز قطعی نیست. با توجه به نقدها و بازخوردهای قسمت اول، تا به حال با استقبال شگفت‌انگیزی مواجه شدیم، پس فقط امیدواریم که مردم به تماشای آن ادامه دهند، این بازخوردها ادامه داشته باشند و داستان‌های بیشتری برای تعریف‌کردن داشته باشیم.

نظر شما در این باره چیست؟

KRATOSEFAN1mehdi_cd2006RezzTop G ( تازه رها شده از بند )animalsDARKSIRENVisible bearded manSalvador09Sony Home🛖Eren YeagerAhmad_TR🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉Ali_pxیوهانAli.warA,,shChris redfieldDaniyal Bleszinskiجول دوست داشتنیWoundsmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید