فصل و کلاس جدید Elder Scrolls Online معرفی شدند

۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۳

بازی The Elder Scrolls Online قرار است برای اولین بار از سال ۲۰۱۷ ما را به Morrowind و Apocrypha بازگرداند. این ماجراجویی در فصل جدید June’s Necrom بازی رخ خواهد داد.

نکته‌ی جذاب‌تر این است که این بخش از Morrowind از دهه‌ی ۹۰ میلادی و بازی اصلی The Elder Scrolls 3: Morrowind بازدید نشده است. پس این فصل جدید قرار است یک سفر نوستالژیک برای برخی و یک ماجرای کاملا جدید برای سایرین باشد. البته این فصل جدید قرار است ما را به Skyrim هم بازگرداند. تمرکز این بخش روی Hermaeus Mora، یک حدقه‌ی چشم مشکی بزرگ، خواهد بود.

این طور که به نظر می‌رسد این فصل قرار است اندازه‌ی بسته‌های الحاقی قدیمی‌تر The Elder Scrolls Online مثل بسته الحاقی Morrowind اصلی، Summerset Isles و Wrothgar باشد. در مجموع یک ماجراجویی ۳۰ ساعته در Morrowind شرقی انتظار ما را می‌کشد. در این ماجراجویی شاهد اضافه شدن دو همراه، یک کلاس (The Arcanist) و Apocrypha خواهیم بود.

The Arcanist در مجموع هفتمین کلاس The Elder Scrolls Online و اولین کلاس جدید این بازی از زمان Necromancer است. با توجه به تمرکز این فصل جدید روی Daedric Prince of Knowledge، طبیعی است که توانایی‌های کلاس Arcanist هم با Hermaeus Mora هم‌خوانی داشته باشند.

این اولین باری نیست که در The Elder Scrolls Online با Hermaeus Mora مواجه می‌شویم. اولین بار در Halcyon Lake در Bangkorai با این موجود مستقیما صحبت می‌کنید. در بسته الحاقی Craglorn هم شاهد چندین ماموریت مرتبط با Hermaeus Mora بودیم. Hermaeus Mora یک شخصیت مثبت یا منفی در جهان The Elder Scrolls نیست، بلکه اهداف و انگیزه‌های او معمولا مبهم هستند.

بازی The Elder Scrolls Online در حال حاضر برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم PC در دسترس است.

mehdi_cd2006SoWuupParhammeysambGGAshen undead the bearerDARKSIRENMMYKINGSaladin_The_WisePorfosorEspressofarshadxچپ دست

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید