ویدیو: بازی جدید سازندگان Evil Within با نام Hi-Fi Rush معرفی و عرضه شد

۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۲

استودیوی تانگو گیم ورکز (Tango Gameworks) طی رویداد Xbox Developer Direct 2023 با انتشار تریلری، از بازی جدید خود به نام Hi-Fi Rush رونمایی کرد.

بنیان‌گذار و رئیس این استودیو خالق مجموعه‌ی Resident Evil و سازنده‌ی The Evil Within و Ghostwire: Tokyo یعنی شینجی میکامی (Shinji Mikami) است. این بازی اکشن ریتمی جدید امروز در دسترس قرار می‌گیرد. بازیکنان وظیفه دارند با انجام حرکات مختلف، لایه‌های جدیدی به موسیقی اضافه کنند. هرچه هماهنگ‌تر با ضرباهنگ‌ها پیش بروید، حرکاتتان را بهتر انجام می‌دهید. حین بازی، همه چیز با موسیقی هم‌گام می‌شود.

تریلر منتشرشده در ادامه قابل مشاهده است:

این عنوان با تمامی آثار پیشین استودیوی تانگو متفاوت است. میکامی نیز از علاقه‌اش به تجربه‌ی جدید گفت. بخشی از توضیحات بازی به شرح زیر است:

شما در نقش چای (Chai) قرار می‌گیرید، که می‌خواهد به ستاره‌ی راک تبدیل شود، و با استفاده از مبارزات مبتنی بر ضرباهنگ، به جنگ ربات‌های غول‌پیکر و جهش‌یافته می‌روید. همه چیز، از جمله تحرک در محیط و ضربات مختلف حین مبارزه، با موسیقی هم‌گام هستند.

بازی Hi-Fi Rush امروز برای رایانه‌های شخصی و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر شد. دارندگان هر یک از این پلتفرم‌ها می‌توانند از طریق اشتراک ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass) نیز به بازی دسترسی پیدا کنند.

Only XboxMasterBaBa Wossmehdi_cd2006SoWuupBabayagaDaniyal Bleszinskired-eyed Banished KnightKianEnzeChiefAmir :))AnubysRezaBehzaadUNCLE ARTURVahidvhParhamMMYKINGAllliProfessor genkimore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید