صورت خنده‌دار NPC های Forspoken مورد تمسخر طرفداران قرار گرفته است

۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۵

عرضه عنوان Forspoken با مشکلات فنی و گرافیکی زیادی همراه بود تا جایی که بعضی از آن‌ها مورد تمسخر بازی‌بازان در فضای مجازی قرار گرفته است.

با عرضه عنوان Forspoken برای پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در روز گذشته، نظرات ضد و نقیضی هم از سوی بازی‌بازان و منتقدان در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است. یکی از مواردی که اکثریت این انتقادها را تشکیل می‌دهد، شباهت بیش از اندازه NPCهای بازی به یکدیگر و صورت‌های مضحک آن‌ها است. یکی از این ظاهرهای خنده‌دار NPCها به قدری برای بازی‌بازن جذاب بود که در شبکه‌های اجتماعی مورد شوخی و meme شدن قرار گرفته است.

همان‌طور که گفته شد، یکی از مواردی که بازی‌بازان به آن نقد دارند، شباهت چهره‌ی NPCها به یکدیگر است. این پایان ماجرا نیست و علاوه بر مشکل ذکر شده، اجزای صورت این NPCها در هنگام صحبت کردن ثابت است که باعث می‌شود شرایط ناخوشایندی هنگام صحبت کردن با آن‌ها شکل بگیرد، خصوصا زمانی که دوربین بازی به صورت کامل روی صورت آن‌ها است. این موضوع نیز مورد شوخی کاربران در ردیت و توییتر قرار می‌گیرد و بازی‌بازان تنها با انتشار تصویری از این صورت‌های خنده‌دار، نظر کلی خود را در خصوص بازی به اشتراک می‌گذارند.

قبل از انتشار بازی نیز انتقاداتی پیرامون آن وجود داشت، مانند وجود دیالوگ‌های مضحک و یا مشکلات گیم‌پلی دموی پلی‌استیشن ۵ بازی که با دریافت به‌روزرسانی برطرف شدند.

عنوان Forspoken اسکوئر انیکس (Square Enix) هم‌اکنون برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار دارد.

77M.O.H.3.E.NERFAN_E.AeddyDaniyal Bleszinski? am i mehdiRedAmir :))HosseinParhamMMYKINGNima ShamsKillzoneGGRubyHalfLifeDARKSIREN????Top G ( تازه رها شده از بند )فیلم بین بازنشسته درحال خیزشmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید