بلا رمزی از ساخت فصل دوم سریال The Last of Us می‌گوید

۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۸

بلا رمزی که ایفای نقش شخصیت الی را در سریال The Last of Us بر عهده دارد، حول محور ساخت فصل دوم این مجموعه صحبت کرده است.

سریال The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) که اقتباسی از بازی‌های ویدیویی به همین نام می‌باشد، پدرو پاسکال و بلا رمزی را به ترتیب در قامت شخصیت‌های جوئل و الی قرار داده که هنرنمایی آن‌ها در ۲ قسمت پخش شده از این مجموعه با واکنش مثبت بینندگان مواجه شده است. اثری که توسط شبکه HBO ساخته شده و جزو یکی از گران قیمت‌ترین ساخته‌های مدیوم تلویزیون به شمار می‌رود.

حال در جریان مصاحبه جدید بلا رمزی با خبرگزاری بی‌بی‌سی، او فاش کرده که میزان حمایت بینندگان در ساخت فصل دوم تاثیر به‌سزایی خواهد داشت.

اگر که مردم به تماشای این سریال ادامه دهند، به نظرم می‌توانیم شاهد ساخته شدن فصل دوم باشیم. البته که این مسئله در نهایت به تصمیم عوامل شبکه HBO بستگی خواهد داشت.

این ستاره ۱۹ ساله همچنین فاش کرده که با صنعت بازی‌های ویدیویی غریبه نبوده و حضور در اقتباس تلویزیونی The Last of Us چشمان او را بر روی مسائل بسیار زیادی باز کرده است.

به عنوان کسی که تجربه زیادی از بازی‌های ویدیویی نداشته‌ام اما باید بگویم که این صنعت بسیار غنی‌تر و پربارتر از آن‌چه می‌پنداشتم است. باعث خوشحالی من است که می‌بینم چگونه بازی‌های ویدیویی می‌توانند در مدیوم سینما این‌گونه موفق عمل کنند. امیدوارم که این مسئله به مانند یک الگو برای باقی اقتباس‌ها از این صنعت باشد تا به درستی وارد سینما و تلویزیون بشوند.

با توجه به موفقیت‌های عظیمی که سریال The Last of Us در پی داشته و هر هفته رکورد جدیدی را از خود بر جای می‌گذارد، بسیار بعید به نظر می‌رسد که عوامل شبکه HBO در ساخت فصل دوم این مجموعه تردید داشته باشند. با این حال فعلاً طرفداران این فرنچایز می‌تواند به تماشای باقی قسمت‌های فصل نخست بپردازند که در طی هفته‌های آتی در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع: VGC

Batman Arkham knightArmageddonGodfather4224D...N...LMãhdīærtigerشیرینی پزی امامیKratosmeysambSamadmarioAli_pxخستهjokerموز سخنگوCirilla RiannonBlack SwordsmanAli 0zadeEzio Auditore da Firenze

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید