تصاویر جدیدی از Resident Evil 4 Remake منتشر شد

۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۷

به تازگی شرکت کپکام (Capcom) تصاویر جدیدی از محیط بازی مورد انتظار Resident Evil 4 Remake منتشر کرده است.

نیمه نخست سال ۲۰۲۳ مطمئنا برای طرفداران ژانر وحشت و بقا بسیار امیدوار کننده خواهد بود. انتشار عنوان مورد انتظار Dead Space remake در هفته جاری خبر خوشی برای طرفداران این ژانر محسوب می‌شود، با این‌حال، این دسته از طرفداران برای تجربه عناوین بعدی وحشت و بقا نیاز به صبر چندانی ندارند.

با نزدیک شدن به زمان عرضه بازی مورد انتظار Resident Evil 4 Remake، شرکت کپکام با انتشار اطلاعات گوناگون، انتظارات را از این اثر بالا می‌برد. در همین راستا، حساب کاربری توییتر این شرکت، تصاویر جدیدی از محیط‌های بازی شامل روستا و قلعه سالازار منتشر کرد که مطمئنا برای طرفداران این سری بسیار خاطره انگیز خواهد بود. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

عنوان Resident Evil 4 Remake در تاریخ ۲۴ مارس سال ۲۰۲۳ (۴ فروردین ۱۴۰۲) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

ArashخستهThe Beast MasterSaladin_The_WiseRepatriateTHEVILDark.Elden-LordSolytrred-eyed Banished Knight🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉DARKSIRENManny CalaveraGidoraBehzad zargarydo metr ghad daramHunTeR007IrNگیمر غمگینEspressoPARASITE EVE 2nobodymore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید