اطلاعات جذابی از انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر شد

5 بهمن 1401 - 16:00

نویسندگان انیمیشن مورد انتظار Spider-Man: Across the Spider-Verse اطلاعات جدیدی را با مخاطبین به اشتراک گذاشته‌اند.

با وجود تمام زرق و برق دنیاهای سینمایی مارول و دی‌سی اما یکی از آثار مورد انتظار ژانر ابرقهرمانی امسال، انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی) نام دارد که توسط جواکیم دوس سانتوس، کمپ پاورز و جاستین کی. تامپسون کارگردانی شده و در نظر دارد تا باری دیگر مخاطبین خود را با وقایع جهان‌های موازی به وجد بیاورد.

با وجود این که به سبب جلوه‌های بصری و وقایع داستانی این انیمیشن، انتظارات از آن بسیار بالا رفته است اما گویا عوامل سازنده موارد بسیار جذابی را برای مخاطبین تدارک دیده‌اند که می‌تواند هیجانی دو چندان را برای طرفداران دنیای مرد عنکبوتی به همراه داشته باشد.

فیل لورد و کریستوفر میلر که 2 تن از نویسندگان این انیمیشن هستند، در ویدیو جدیدی که برای مخاطبین در توییتر منتشر کرده‌اند، اطلاعات جالبی را درباره مرد عنکبوتی هندی واقع در دنیایی تحت عنوان “Mumbattan” (مامبتن) به اشتراک گذاشته‌اند.

مرد عنکبوتی هندی که برگرفته از کمیک‎‌های دهه 70 میلادی می‌باشد، پاویتر پرابهاکار نام دارد که در شهری همانند منهتن تحت عنوان “مامبتن” به زندگی می‌پردازد. جایی که برخلاف ساختمان‌های بلند و رو به آسمان منهتن، در اصل رو به زمین و پایین می‌باشد.

تاکنون چنین دنیایی را در مدیوم سینما تجربه نکرده‌ایم و مشاهده چنین شهر عجیب و غریبی که گویا نقش مهمی در ماجراجویی‌های مایلز مورالز دارد، قطعاً می‌تواند شگفتی و حیرت بینندگان را در پی داشته باشد. مرد عنکبوتی پاویتر پرابهاکار متعلق به زمین 50101 می‌باشد که میزبان وقایعی جذاب و غیرقابل پیش‌بینی خواهد بود.

انیمیشن مورد انتظار و تماشایی Spider-Man: Across the Spider-Verse در تاریخ 2 ژوئن (12 خرداد 1402) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

منبع: کولایدر

DARKSIRENفیلم بین بازنشسته درحال خیزشmeysambParham_ShPorfosor🇮🇷UNCLE ARTURKratosامیرEzio Auditore da FirenzeAli_pxامیر حسین

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید