عنوان The Day Before به دلیل دعوای حقوقی با تاخیر مواجه شد

5 بهمن 1401 - 14:33

در حالی که قرار بود طبق وعده فنتستیک (Fntastic) شاهد یک ویدیو گیم‌پلی طولانی از عنوان The Day Before در ماه جاری باشیم، این شرکت اعلام کرد که انتشار این عنوان به دلیل دعوای حقوقی به تاخیر خواهد افتاد.

بازی The Day Before در ابتدا قرار بود در تاریخ 1 مارس (10 اسفند) سال جاری عرضه شود، حال با پیش آمدن مشکلات حقوقی در خصوص نشان تجاری این عنوان، طرفداران برای تجربه بازی باید تا ماه نوامبر صبر کنند.

درست زمانی که داشتیم برای عرضه بازی آماده می‌شدیم، استیم صفحه بازی ما را به خاطر شکایتی که از نام “The Day Before” شده بود، بست. همانطور که مطلع هستید، بازی ما برای اولین بار در ژانویه 2021 معرفی شد که در آن زمان نشان تجاری “The Day Before” در دسترس قرار داشت. بعد از معرفی بازی، فرد شاکی با ارائه یک تقاضانامه موفق می‌شود قبل از ما نشان تجاری “The Day Before” را در ایالات متحده ثبت کند.

طبق اعلام سازندگان، آن‌ها اطلاعی از این موضوع نداشتند و در 19 ژانویه با دریافت شکایت‌نامه از ماجرا با خبر شدند. با وجود اینکه قرار بود در اواخر ژانویه یک ویدیوی گیم‌پلی طولانی از این عنوان منتشر شود، حال فنتستیک باید این دعوای حقوقی را پشت سر بگذارد. با این حال، سازندگان به طرفداران اطمینان دادند که صد درصد تمرکز خود را روی عرضه با کیفیت بازی خواهند گذاشت.

عنوان The Day Before در ابتدای برای عرضه در ماه ژوئن گذشته برنامه‌ریزی شده بود، با این حال طبق اعلام سازندگان، به دلیل تغییر موتور گرافیکی به Unreal Engine 5 این این بازی تا ماه مارس جاری تاخیر خواهد خورد. در CES 2023 نیز اعلام شد که این اثر از فناوری DLSS 3 انویدیا و ری‌ تریسینگ نیز بهره خواهد برد.

با وجود مشکلات پیش آمده طبق اعلام سازندگان، The Day Before در تاریخ 10 نوامبر سال 2023 (19 آبان 1402) برای پلتفرم‌های PC، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی‌استیشن 5 عرضه خواهد شد.

DARKSIRENrekt0roeddyAnubysmeysambBaBa WossPlay the bestThe.Last.DragonEzio Auditore da Firenzexbox2023

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید