مدیر بازاریابی ایکس باکس پروژه‌های شایعه‌ شدۀ Gears Of War را رد کرد

5 بهمن 1401 - 13:54

با توجه به اظهارات جدید یکی از مدیران ایکس باکس، به نظر می‌رسد شایعات اخیر حول ساخت Gears Ultimate Collection و Gears 6 حقیقت نداشته باشند.

طرفداران سری Gears Of War به‌شدت منتظر انتشار اخباره تازه‌ای از این مجموعه هستند. آخرین بازی این فرنچایز، Gears 5، به یکی از موفق‌ترین آثار ایکس باکس تبدیل شد. هرچند، بعد از انتشار این عنوان در سال 2019، طرفداران مشتاقانه منتظر تأیید دنبالۀ این بازی هستند.

اما به نظر می‌رسد که مدت بیشتری را باید منتظر بمانند. برخلاف گزارش اخیر که به دو عنوان جدید در حال ساخت Gears اشاره داشت، یکی از مدیران اجرایی ایکس باکس آشکارا به آن پاسخ داده و گفته است که این موضوع حقیقت ندارد. بعد از افشاسازی اخیر حول ساخت Gears 6 و کالکشن Gears Ultimate، مدیر بازاریابی ایکس باکس، گای ولش (Guy Welch)، اذعان کرده که این یک «خبر دروغ» است.

این شایعه ابتدا در پادکست Xbox Era به میان آمد که در آنجا اشاره شد دو لوگوی جدید که ادعا می‌شود مربوط به Gears 6 و  Gears Ultimate Collection هستند را دریافت کرده‌اند. اگرچه، همچنین اشاره شده که، مانند هر لیک و شایعۀ دیگری، احتمال واقعی‌نبودن این لوگوها نیز وجود دارد. در هر صورت، مدیر بازاریابی ایکس باکس سریعاً نسبت‌به این موضوع واکنش داد و گزارش اخیر دربارۀ لوگوهای فاش‌شده، یا حداقل معنی آن‌ها، را به‌کلی رد کرد.

با توجه به اشتیاق فراوان طرفداران Gears برای یک اعلامیۀ رسمی از سری مذکور، این موضوع احتمالاً بسیاری از آن‌ها را ناامید خواهد کرد. اما با در نظر گرفتن پایان نفس‌گیر Gears 5، می‌توان حدس زد که هنوز به پایان این دفتر نرسیده‌ایم.

در ماه مِه 2019، استودیوی کوآلیشن (The Coalition) اعلام کرد که برنامه دارد تا برای ساخت «بازی‌های آیندۀ» خود به‌طور کامل به موتور بازی‌سازی آنریل انجین 5 (Unreal Engine 5) کوچ کند. این تیم همچنین خواستار آن بود تا انتظارات طرفداران را کنترل کند و متذکر شد که «رفتن به سراغ یک موتوربازی‌سازی جدید کار سختی است، پس بی‌پرده می‌گوییم که تا مدتی هیچ پروژه یا عنوانی را معرفی نخواهیم کرد.» در همین راستا، ظاهراً طرفداران تا انتشار اخبار رسمی تازه از این سری باید صبر بیشتری به خرج دهند.

بازی Gears 5 برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

نظر شما در این باره چیست؟

Anubysهادی صفاییmeysambHunTeR007IrNکاکاسنگیPorfosor🇮🇷™️Elliemahdi12345BaBa Wossニマ・シャムス氏

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید